اخبار شهرستان

بندر گناوه و یک آرزوی محال

امام جمعه موقت گناوه گفت: مردم شهرستان گناوه برای یک MRI ساده متاسفانه خطرات جاده را به جان می‌خرند و به استان‌های همجوار مراجعه می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ حجت الاسلام علی عابدی امام جمعه موقت شهرستان گناوه در همایش هفته سلامت گفت : یکی از موئلفه‌های مهم و اساسی در بخش سلامت و سلامت همگانی، سواد سلامت است که طی گزارشات دریافتی در این حوزه کارهای خوبی صورت گرفته است.
امام جمعه موقت گناوه اظهار داشت: علی رغم تمام خدماتی که پس از انقلاب اسلامی در امر بهداشت و درمان به مردم شهرستان گناوه ارائه شده است، همچنان این شهرستان نیازمند توجه بیشتر است.
حجت‌الاسلام عابدی خاطرنشان کرد: امروز مردم شهرستان ما برای یک MRI ساده متاسفانه خطرات جاده را به جان می‌خرند و به استان‌های همجوار مراجعه می‌کنند و پس از معطلی در صف انتظار و اخذ نوبت مشخص نیست فردی که دچار مشکل شده است در زمان معین به MRI برسد.
امام جمعه موقت گناوه افزود: متاسفانه این مشکلاتی است که در سطح شهرستان گناوه وجود دارد و این شهر نیازمند مساعدت و راهنمایی‌های تیم بهداشت و درمان استان می‌باشد که انتظار داریم در این خصوص توجه بیشتری به مردم این شهرستان شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا