اخبار شهرستان

آغاز عملیات اجرایی پل بزرگ گشویی و ۲ پروژه دیگر راهداری در شهرستان گناوه

خاکریزگناوه _ همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی سه پروژه شاخص راهداری شهرستان گناوه با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار گناوه و جمعی از اقشار مختلف مردم این شهرستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی سه پروژه شاخص راهداری شهرستان گناوه با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر، فرماندار گناوه، امام جمعه گناوه و جمعی از اقشار مختلف مردم این شهرستان آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر در این آیین گفت: پل بزرگ گشویی از خواسته‌های دیرینه مردم گناوه بوده که با مبلغ اولیه قرارداد ۳۲۰ میلیارد تومان روی دره گپ احداث خواهد شد و نقش به سزایی در تسهیل تردد به این بندر خصوصاً در زمان افزایش مسافران دارد.

عبدالکریم اخترشناس با اشاره به اینکه مدت زمان احداث پل گشویی ۲۴ ماهه خواهد بود، افزود: دهانه این پل ۷۵ متری و بدون نصب پایه روی دره گپ با هدف تردد شناورها از زیر آن است.

وی از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت میدان بسیج تا پلیس راه گناوه خبر داد و گفت: این پروژه به طول ۱۰ کیلومتر و اعتبار ۲۳ میلیارد تومان می‌تواند نقش به سزایی در ارتقای ایمنی کاربران جاده‌ای داشته‌باشد.

اخترشناس ادامه‌داد: همچنین احداث راه دسترسی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه به طول ۸۰۰ متر و اعتبار ۱۰ میلیارد تومان آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر خاطرنشان کرد: همزمان با چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی، ۷ پروژه راهداری و حمل و نقل با اعتبار ۳۵۵ میلیارد تومان در گناوه افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بوشهر نیز در آیین کلنگ زنی پروژه‌های راهداری در گناوه گفت: خوشبختانه با همراهی مؤثر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، طی دولت سیزدهم شاهد شروع پروژه‌های بزرگی در این حوزه هستیم.

محمدهادی رستمیان ادامه‌داد: پل بزرگ گشویی از خواسته‌های دیرینه اهالی گناوه بوده که با پیگیری‌های صورت گرفته از منابع ملی اجرایی شده و امیدواریم در همین دولت هم تقدیم مردم شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا