اخبار شهرستان

آغاز عملیات اجرایی کانال دفع آب‌های سطحی در گناوه

خاکریزگناوه _ در چهارمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی کانال دفع آب‌های سطحی و کنترل سیلاب بلوار شهید تندگویان در گناوه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ در چهارمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی کانال دفع آب‌های سطحی و کنترل سیلاب بلوار شهید تندگویان توسط شهرداری گناوه با حضور فرماندار و نماینده مجلس آغاز گردید.

سیدحسن موسوی سرپرست شهرداری بندرگناوه در ارتباط با آغاز این پروژه اظهار داشت: یکی از پروژه‌های شاخص شهر گناوه کانال دفع آبهای سطحی سایت حرم به حرم بوده است که سال‌های زیادی این معضل مردم منطقه را دچار مشکل کرده بود.
وی افزود: این پروژه در ۸۰۰ متر و در دو فاز توسط پیمانکار اجرا خواهد شد که فاز اول آن از میدان امام علی(ع) تا ورودی خیابان آفرینش به مبلغ اعتبار ۷۵ میلیارد ریال انجام خواهد شد.
سرپرست شهرداری گناوه افزود: جنس این کانال از سنگ و سیمان است و در فاز دوم این پروژه نیز لوله گذاری از خیابان آفرینش تا دره گپ صورت خواهد گرفت.

فرماندار گناوه گفت: توصیه ما به پیمانکار این پروژه آن است که با توجه به کیفیت و کمیت، تسریع پروژه را در دستور کار خود قرار دهد تا شاهد آن باشیم که این پروزه قبل از فرارسیدن زمستان به سرانجام برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا