اخبار شهرستان

آمادگی ناجیان غریق برای استقرار در ساحل گناوه

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه گفت: در رابطه با ساماندهی ساحل و شناگاه در گناوه، اداره ورزش و جوانان هر دو وظیفه خود را انجام داده است.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ کاظم فتحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان در خصوص ساماندهی ساحل و شناگاه دو وظیفه دارد که هر دو وظیفه را انجام داده است، یک مورد جانمایی سکوهای نجات غریق در ساحل گناوه است که بررسی‌های میدانی انجام گرفته و از پل شهید سلیمانی تا موج‌شکن ۳ نقطه را بصورت کتبی به مسئولین ذیربط اعلام نموده است.
وی افزود: مکان استقرار سکوهای نجات غریق، یک سکو در ساحل مقابل رستوران صدف، سکوی دوم روبروی تقاطع دانشگاه آزاد و سکوی سوم نیز روبروی کشتی آلنوش تعیین شده است.
کاظم فتحی گفت: در رابطه با وظیفه دوم نیز این اداره با هیات نجات غریق شهرستان جلسه‌ای برگزار نموده و مربیان نجات غریق آمادگی خود را جهت استقرار اعلام داشتند و در صورت احداث سکوها، ناجیان غریق در ساحل مستقر خواهند شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ناجیان غریق این شهرستان با توانایی بالای خود در ایام نوروز ۳ نفر را از مرگ حتمی نجات دادند و گناوه هیچ نوع غرق‌شدگی منجر به فوت نداشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا