اخبار استان

ابلاغ ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر

خاکریزگناوه _ استاندار بوشهر از ابلاغ ۷ هزار میلیارد تومان مصوبات سفر هیئت دولت به استان بوشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر از ابلاغ ۷ هزار میلیارد تومان مصوبات سفر هیئت دولت به استان بوشهر خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی این اعتبار باید تا ۲۰ ماه آینده به طرح‌ها تخصیص یابد.

احمد محمدی‌زاده با تأکید بر تسریع در جذب اعتبارات در تکمیل طرح‌ها اظهار داشت: بر اساس مصوبه سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت، تا پایان دولت سیزدهم طرح‌های تدوین شده باید تکمیل شود.

وی با اشاره به مصوبه دور اول سفر رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: در دور اول سفر رئیس جمهور یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار پس از تصویب در جلسات تخصصی در مرکز کشور از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد و طرح‌های آن در شورای برنامه‌ریزی استان نیز برای اجرا مصوب شده است.

استاندار بوشهر با اشاره به مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان بوشهر اضافه کرد: در این سفر ۴ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان به‌عنوان تعهدات وزارت نفت و یک‌هزار میلیارد تومان تعهدات شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای اجرای طرح‌های مصوب هیئت دولت به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی باید ماهانه ۳۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی را در اجرای طرح‌ها هزینه کنند و تا پایان دولت سیزدهم همه طرح‌ها تکمیل و افتتاح شود.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: همه طرح‌های عمرانی و اعتبارات آن در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر مصوب شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا