اخبار شهرستان

اجرای بی‌سابقه آسفالت معابر روستایی در گناوه

رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: ۳۹۸ هزار و ۲۹۱ مترمربع از معابر روستایی شهرستان گناوه آسفالت شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عبدالرسول محمدی رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه از آسفالت خیابان ساحلی روستاهای مال‌خلیفه‌ای و مال‌قائد خبر داد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته و در راستایی اهمیت خیابان‌ ساحلی روستایی به عنوان پتانسیل گردشگری روستاها، خیابان ساحلی روستای مال‌خلیفه‌ای توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زیرسازی، جدول‌کشی و آسفالت گردید و خیابان ساحلی مال‌قائد نیز زیرسازی و جدول‌کشی آن به پایان رسیده و بزودی آسفالت خواهد شد.
وی افزود: با تکمیل آسفالت خیابان ساحلی این دو روستا و اتصال آن به خیابان ساحلی شهر گناوه، در کنار تسهیل تردد روستاییان عزیز، چشم‌اندازی زیبا در حاشیه خلیج‌فارس فراهم می‌شود.
محمدی با اشاره به نهضت ایجاد شده در آسفالت معابر روستایی خاطرنشان کرد: از اواخر سال ۱۴۰۰ تا کنون حدود ۳۹۸ هزار و ۲۹۱ مترمربع از معابر روستایی شهرستان گناوه آسفالت شده است که این حجم از آسفالت معابر روستایی، ۳۰ درصد کل آسفالت اجرا شده در سال‌های گذشته است و در نوع خود تحولی کم‌نظیر در زمینه آسفالت روستایی شهرستان گناوه صورت گرفته است.
عبدالرسول محمدی در رابطه با ادامه نهضت آسفالت در روستاهای شهرستان گناوه گفت: زیرسازی و اجرای سنگ جدول برخی روستاها نیز انجام شده است و در نوبت آسفالت قرار گرفته‌اند که در اولین فرصت آسفالت خواهند شد.
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه اظهار داشت: عملیات اجرایی آسفالت معابر مناطق روستایی این شهرستان بر اساس یک تفاهم‌نامه با مشارکت دهیاری‌ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شد که همکاری دهیاری‌های شهرستان گناوه در این اقدام مهم قابل تقدیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا