اخبار استاناخبار شهرستانورزشی

احیاء ورزش تیراندازی در گناوه

خاکریزگناوه _ طی حکمی از طرف رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر، عباس زارعی به عنوان رئیس هیئت تیراندازی شهرستان گناوه معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ روز شنبه نهم اردیبهشت طی حکمی از طرف حجت‌اله نوری رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر با حضور فرماندار گناوه، رئیس اداره ورزش و جوانان و جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گناوه، عباس زارعی به عنوان رئیس هیئت تیراندازی شهرستان گناوه معرفی شد.
کاظم فتحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه اظهار داشت: هیئت تیراندازی شهرستان گناوه چندین سال است هیچ گونه فعالیتی در شهرستان نداشته است و کاملا منحل شده بود که با پیگیری علاقه‌مندان، این رشته ورزشی در گناوه احیاء شد و از امروز فعالیت خود را آغاز می‌کند.

محمدتقی صفری فرماندار گناوه در آیین معارفه رئیس هیئت تیراندازی گفت: ورزش و تحرک از نشانه‌های پویایی یک جامعه است و رشته تیراندازی از جمله ورزش‌های توصیه شده‌ی اسلام است که امیدواریم با این انتصاب و حمایت‌های اداره ورزش و جوانان شاهد مشارکت بیشتر در این رشته باشیم.

حجت‌اله نوری رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر با اشاره به پتانسیل ورزش تیراندازی در گناوه خاطرنشان کرد: شهرستان گناوه ورزشکاران خوبی در رشته تیراندازی دارد که متاسفانه به دلیل نبود این رشته در گناوه، جهت تمرین ناچارا به مرکز استان تردد می‌کردند که خوشبختانه با همکاری مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه هیئت تیراندازی شهرستان گناوه پس از چندین سال مجددا راه‌اندازی شد.
وی افزود: هیئت تیراندازی استان در راستای توسعه ورزش قهرمانی تلاش کرده است تا با پرورش ورزشکاران مستعد و استفاده از امکانات موجود، افتخارات شایسته‌ای از جمله کسب سهمیه المپیک، مدال‌آوران در مسابقات جام جهانی برزیل و دیگر عناوین قهرمانی در عرصه کشوری و جهانی را نصیب استان بوشهر نماید.
رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال پیش‌رو سهم بیشتری از دوره‌های آموزش تخصصی مربیگری و داوری را به استان اختصاص خواهیم داد تا با توسعه هیئت‌های شهرستانی سطح دانش تخصصی تیراندازی را در شهرستان‌های تابعه گسترش دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا