اخبار شهرستان

اختصاص ۵۰ تن برنج تنظیم بازار به شهرستان گناوه

خاکریزگناوه _ فرماندار گناوه از اختصاص ۵۰ تن برنج تنظیم بازار به این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمدتقی صفری فرماندار گناوه چهارشنبه نهم فروردین ۱۴۰۲ در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: با هدف حمایت از اقشار کم برخوردار جامعه و تنظیم بازار، ۵۰ تن برنج با نرخ دولتی هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان به شهرستان گناوه اختصاص یافت.

صفری اظهار داشت: از آنجاییکه شهرستان گناوه در اسفند و فروردین‌ماه یکی از مهمترین مقاصد گردشگری هم‌وطنان عزیز می‌باشد و متعاقب آن میزان مصرف کالاهای اساسی افزایش می‌یابد در همین راستا از اول اسفند ۱۴۰۱ تا کنون ۱۳۱ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کالای حمایتی شامل ۶۱ تن برنج، ۴۸ تن مرغ، ۶ تن گوشت، ۱۶.۵ تن شکر مصرفی خانوار در شهرستان گناوه توزیع شده است.

وی افزود: ۵۰ تن برنج حمایتی تنظیم بازار از هفته آینده جهت توزیع در اختیار عاملین مورد تایید اداره صنعت، معدن و تجارت در شهرهای گناوه، ریگ و روستاهای شهرستان قرار خواهد گرفت.

فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: به منظور سهولت و جلوگیری از ازدحام مردم جهت تحویل برنج ، عاملان توزیع در یک جا متمرکز نیستند و در نقاط مختلف شهرهای گناوه و ریگ درنظر گرفته شده است و لیست عاملین توزیع برای تسهیل خرید مردم در فضای مجازی منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا