اخبار استانورزشی

ارتقاء سطح علمی معلمان تربیت بدنی استان بوشهر

دوره آموزشی و توانمندسازی با مشارکت ۴۵۰ نفر از معلمان تربیت‌بدنی، کارشناس، مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی ادارات آموزش و پرورش استان بوشهر در روز ۲۲ دی ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ صادق عبدالهی رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در آیین افتتاحیه دوره آموزشی و توانمندسازی به نقش مهم آموزشی علمی تربیت بدنی در مدارس اشاره کرد و گفت: دسترسی به تازه‌ترین یافته‌های علمی و تخصصی حوزه تربیت بدنی از اهداف اصلی برگزاری این کارگاه است.
وی اظهار کرد: در سال جاری تاکنون ۱۶ کارگاه توانمندسازی و ۴ دوره آموزش مربی‌گری در استان بوشهر ویژه معلمان تربیت بدنی اجرا شده است.
رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان ادامه داد: این دوره شامل کارگاه آموزشی “معلم تربیت بدنی، استعدادیاب ورزشی” با تدریس پروفسور حمید رجبی استاد تمام دانشگاه خوارزمی و مدرس بین المللی علم تمرین، کارگاه آموزشی “نقش معلمان تربیت بدنی در به حداقل رساندن اثرات آموزش مجازی ناشی کرونا بر نیمرخ فیزیولوژیک و اختلالات عضلانی دانش‌آموزان” با تدریس پروفسور نادر رهنما استاد تمام دانشگاه اصفهان، دانشمند برتر آسیا در طب ورزشی و جزء ۲درصد دانشمندان برتر دنیا در سال ۲۰۲۱ و کارگاه ارتقاء “آموزش درس تربیت‌بدنی و فعالیت‌های آموزشی در مدارس با حقوق ورزشی” با تدریس دکتر محمدکاظم کاظمی دکترای مدیریت ورزشی و کارشناس رسمی دادگستری در حوزه تربیت‌بدنی بود.

در افتتاحیه این دوره آموزشی، از ۱۸ معلم فعال تربیت بدنی استان نیز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و دکتر‌جعفری مدیرکل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش تقدیر شد.

خبر: عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا