اجتماعیاخبار شهرستان

اردوی جهادی پزشکان در گناوه

اردوی جهادی ارائه خدمات پزشکی به مناسبت ایام فاطمیه در روستای شول از توابع شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ اردوی جهادی ارائه خدمات پزشکی به مناسبت ایام فاطمیه در روستای شول از توابع بخش مرکزی شهرستان گناوه، طی دو روز از تاریخ ۲۳ تا ۲۴ آذرماه برگزار شد.
بیش از ۱۵ متخصص و کارشناسان بهداشتی و ۴۰ نفر نیروهای جهادی در این اردوی جهادی حضور داشتند که ۳۲۰ ویزیت تخصصی و خدمات بهداشتی و درمانی و ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی انجام پذیرفت.
این اردوی جهادی با برنامه‌ریزی کانون بسیج جامع پزشکی شهرستان گناوه با همکاری شبکه بهداشت و درمان، بیمارستان امیرالمومنین (ع)، فرماندهی سپاه انصارالحسین (ع)، پایگاه بسیج المهدی(عج)، بخشداری، دهیاری، شورای اسلامی روستای شول، بسیج جامع پزشکی جابربن حیان بوشهر، بسیج جامع پزشکی استان بوشهر برنامه‌ریزی و اجرا شد.
هدف از اجرای این برنامه افزایش دسترسی روستاییان و افراد کم توان به خدمات تخصصی و بهداشتی است و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان سال در تمام مناطق روستایی شهرستان اجرا خواهد شد.
متخصص زنان، متخصص اورتوپد، متخصص داخلی، اطفال، چشم پزشک، جراح عمومی، دندانپزشکی، کارشناس تغذیه، کارشناس بهداشت روان و خدمات مامایی در این اردوی جهادی به صورت رایگان بیماران را ویزیت نمودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا