اخبار استاناخبار شهرستانورزشی

دانش‌آموز گناوه‌ای بهترین بازیکن مسابقات استانی

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری مسابقات بدمینتون متوسطه اول دختران استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: مسابقات بدمینتون متوسطه اول دختران استان در اسفندماه به میزبانی شهر بوشهر و با حضور ۶ تیم از دانش‌آموزان سراسر استان برگزار شد.
وی افزود: در پایان این مسابقات نتایج اول تا سوم به ترتیب شهرستان بوشهر، شهرستان دیر و شهرستان گناوه کسب نمودند که منتخب تیم دانش‌آموزان در این رقابت‌ها تابستان سال آینده به جشنواره کشوری اعزام خواهد شد.
عبدالهی کیفیت مسابقات را رضایت‌بخش خواند و اظهار داشت: کیفیت مسابقات رضایت‌بخش بود و شرکت کنندگان از سطح مسابقات رضایت داشتند و در پایان نیز حدیث جوهری از شهرستان گناوه بعنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب و از ایشان تجلیل شد.

مهدی عباسیان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان و صادق عبدالهی رییس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی استان از تیم های اول تا سوم با اهدا کاپ قهرمانی و حکم و مدال تجلیل کردند.

خبر: عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا