اجتماعیاخبار شهرستان

از کارآفرینی با تمام توان حمایت خواهیم کرد

محمد تقی صفری فرماندار گناوه گفت: از بانوان کارآفرین حمایت می‌کنیم و در راستای اشتغال‌زایی به ویژه برای بانوان اعتبارات لازم را اختصاص خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمدتقی صفری فرماندار گناوه در بازدید از یک کارگاه مشاغل خانگی گفت: از مشاغل خانگی و کارآفرینی با تمام توان حمایت خواهیم کرد زیرا برخی مشاغل خانگی در کنار درآمدزایی برای تعدادی از متقاضیان کار نیز اشتغال‌زایی می‌کنند.
صفری در ادامه افزود: این کارگاه تولید نان سنتی توانسته‌ است برای هفت نفر از بانوان سرپرست خانواده شغل ایجاد کند که قطعا به دلیل ایجاد شغل، از طرف دولت مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
وی افزود: رونق کسب و کار خانگی مستلزم حمایت و تعامل دستگاه‌های مسئول است که ثمره آن افزایش فرصت‌های شغلی و در نهایت شکوفایی اقتصادی شهرستان است
فرماندار ضمن تاکید بر حمایت از بانوان کارآفرین گفت: از بانوان کارآفرین حمایت می‌کنیم و در راستای اشتغال‌زایی به ویژه برای بانوان سرپرست خانوار، بدسرپرست و بی سرپرست در حوزه های مختلف اعتبارات لازم را اختصاص خواهیم داد و تا کنون نیز بیشترین درصد اعتبارات مشاغل خانگی در شهرستان گناوه به بانوان تعلق گرفته است.
فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های زیادی است که استفاده از این ظرفیت‌ها با جذب اعتبارات مناسب می‌تواند موجب توسعه و ایجاد فرصت‌های شغلی مولد شود.

خبر:عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا