اجتماعیاخبار استان

استاندار بوشهر پیگیر پروژه‌های مشترک با فارس

استاندار بوشهر از بررسی و تصمیم‌گیری در ارتباط با پروژه‌های مشترک استان‌های بوشهر و فارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در نشست مشترک با مدیران ارشد استان‌های بوشهر و فارس و نایب رئیس اول مجلس، بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه‌های مشترک دو استان تاکید کرد.

در این نشست که با حضور دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس، اعضای مجمع نمایندگان استان‌های بوشهر و فارس، استانداران بوشهر و فارس و معاونین استاندار برگزار شد، در ارتباط با مشارکت پتروشیمی‌ها و هلدینگ‌های نفتی و ایجاد کنسرسیومی از شرکت‌های بزرگ کشور در پروژه‌های مهم بویژه پروژه آزادراه بوشهر به شیراز بحث و تبادل نظر شد.

استاندار بوشهر در حاشیه این جلسه اظهار داشت: عزم دولت سیزدهم برای عمران و آبادانی سراسر کشور جزم است و همه باید در این مسیر نهایت توان خود را به کار گیریم.
احمد محمدی زاده افزود: در این جلسه، طرح‌ها و پروژه‌های مهمی که بین دو استان مشترک است، مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار گرفت و مقرر شد برای تکمیل این پروژه‌ها، تمام ظرفیت موجود را به کار گیریم.

وی اضافه کرد: دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس، نمایندگان استان‌های بوشهر و فارس در مجلس شورای اسلامی و محمدهادی ایمانیه استاندار فارس نیز در این جلسه، مطالب و دغدغه‌های خود را مطرح کردند و امیدوارم خروجی جلسه منجر به تسریع در تکمیل پروژه‌ها شود.

بر اساس این گزارش، تکمیل بزرگراه شیراز بوشهر و راه‌آهن شیراز-بوشهر- عسلویه از مهم‌ترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا