اخبار استان

استخدام سربازان بوشهری در پارس جنوبی

خاکریزگناوه _ فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر از انعقاد قراردادی با پارس جنوبی در جهت بکارگیری سربازانی که در دوره‌های مهارت آموزی این سپاه شرکت کرده و تخصص لازم را کسب کردند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ سرتیپ علی رزمجو در نشست قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه این سپاه با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های مهارت آموزی برای سربازان اظهار داشت: از مهم‌ترین خواسته‌های مقام معظم رهبری مهارت آموزی برای سربازان و جوانان به شمار می‌آید که تاکنون از طریق سلسله مراتب‌های لشکری و کشوری این دوره‌ها در کشور عملیاتی شده‌اند.
وی از انعقاد قراردادی برای به کارگیری سربازان متخصص در پارس جنوبی خبر داد و تصریح کرد: قراردادی با پارس جنوبی برای بکارگیری سربازانی که در دوره‌های کارآموزی شرکت کرده و تخصص کافی را کسب کردند منعقد شده است.
مسئول منابع سرباز در سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر نیز با اشاره به مهارت‌هایی که به سربازان این سپاه آموزش داده می شد اظهار کرد: مهارت‌های ورزشی، آموزش قرآن، مهارت کشاورزی، مهارت های هلال احمر و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای از جمله مهمترین مهارت‌هایی می‌باشد که در این سپاه به سربازان آموزش داده می‌شود.
وی در پایان تصریح کرد: کارکنان وظیفه می‌توانند پس از گذراندن دوره‌های مهارت آموزی در رشته‌های مختلف از طریق گواهینامه‌ای که دریافت می‌کنند در جهت اشتغال‌زایی و ورود به بازار کار تسهیلاتی متناسب با کار خود دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا