اخبار استاناخبار شهرستاناخبار ویژه

اشتغالزایی ۶۴۵ نفری در گناوه

با حضور استاندار بوشهر عملیات اجرایی پروژه عمل‌آوری و بسته‌بندی ماهی و میگو با ۶۴۵ نفر اشتغال در شهرک صنعتی ریگ آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه عمل‌آوری و بسته‌بندی ماهی و میگو در شهرک صنعتی ریگ اظهار داشت: با تبعیت از رهبر، امام و شهدا در جهت پیشرفت و توسعه کشور، اتلاف وقت را جایز نمی‌شماریم و شبانه‌روزی پیگیر مسائل هستیم.
استاندار بوشهر با اشاره به روند تکمیل زنجیره ارزش آبزیان در استان گفت: زنجیره ارزش در حوزه آبزیان در استان بوشهر با سرعت در حال تکمیل است از تولید لارو تا پرورش، عمل‌آوری و صادرات که به یاری خدا شاهد صنعت غذایی آماده میگو در استان باشیم.
احمد محمدی‌زاده پشتیبانی دولت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را ضروری دانست و افزود: در اسرع وقت نیازمندی‌های این پروژه نظیر آب، برق و همه آنچه وظیفه دولت است را در اختیار سرمایه‌گذار قرار می‌دهیم و پشتیبانی با سرعت انجام خواهد شد تا سرمایه‌گذار در زمان کوتاه کار را به اتمام برساند و ارزش اقتصادی پروژه مطلوب باشد.

عباس ایران‌منش مجری طرح عمل‌آوری ماهی و میگو گفت: پروژه عمل‌آوری ماهی و میگو با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان با عملکرد روزانه ۶۰ تن ماهی و میگو و با ظرفیت ۴۰۰ تنی سردخانه زیر صفر برای ۶۴۵ نفر بطور ثابت و فصلی اشتغالزایی خواهد کرد که امیدواریم بتوانیم تا شهریور طرح را به بهره‌برداری برسانیم.

خبر: محمدجعفر حقیقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا