اخبار شهرستان

اطلاع رسانی عملکردهای دولت در گناوه جدی‌تر دنبال شود

فرماندار گناوه گفت: دستگاه‌ها و ادارات شهرستان گناوه با اطلاع رسانی گسترده و به موقع خدمات و عملکردهای انجام شده دولت، در جامعه نشاط و امیدواری ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه به نقل از مهر، محمدتقی صفری صبح یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی یک نظام مردمی و بر پایه مردم داری بنیانگذاری شده است افزود: همه ما خدمتگزار مردم هستیم و خدمت صادقانه همراه با تکریم و احترام ارباب رجوع در دستور کار همه ادارات و دستگاه‌ها قرار داشته باشد.

فرماندار گناوه با تبریک و گرامیداشت روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به عنوان روز انتخاب آیت الله رئیسی به سمت رئیس جمهور کشور، افزود: در طی ۲ سال دولت سیزدهم خدمات زیاد و کارهای بزرگی در سراسر کشور و در شهرستان گناوه انجام شده است و مردم توقع دارند که این خدمات و عملکردها اطلاع رسانی شود.

رئیس شورای اداری شهرستان گناوه گفت: دستگاه‌ها و ادارات شهرستان گناوه با اطلاع رسانی گسترده و به موقع خدمات و عملکردهای انجام شده دولت، در جامعه امید، نشاط و امیدواری ایجاد کنند.

وی گفت: ادارات و دستگاه‌ها گزارش عملکردهای حوزه کاری خود را به صورت کامل و مصور برای ارائه در نشست‌های شورای اداری شهرستان آماده و در این شورا ارائه کنند.

فرماندار گناوه بیان کرد: ادارات شهرستان گناوه برای سال مالی ۱۴۰۲ برنامه‌ها، سیاست گذاری ها و کارهای در دست اقدام، برنامه‌های عقب مانده حوزه کاری خود را در دستور کار قرار دهند تا بتوان با برنامه ریزی دقیق انجام وظیفه کرد و در راستای رفع نیازهای شهرستان گام‌های مؤثر برداشت.

فرماندار گناوه با تاکید بر اینکه ادارات این شهرستان در زمینه مصرف آب و برق مدیریت بهینه و فرهنگ سازی داشته باشند افزود: حفاظت از اموال و امکانات بیت المال سرلوحه برنامه کاری مسئولان شهرستان قرار گیرد.

فرماندار گناوه با اشاره به سفر رئیس جمهور اسلامی ایران به کشورهای آمریکای لاتین بیان کرد: حضور آیت الله رئیسی در کشورهای آمریکای لاتین یک برد جهانی و بین المللی نشان دهنده تأثیرگذاری اسلام و موفقیت و اقتدار جمهوری اسلامی است.

صفری گفت: رئیس جمهور دولت انقلابی در این سفر بیخ گوش آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی با استقبال شایانی از سوی دولت و مردم کشورهای آمریکای لاتین مواجه شد و دستاوردهای مهم و زیادی به همراه داشت.

وی افزود: دولت علاوه بر بکارگیری همه توان خود را برای پیشرفت کشور در همه زمینه‌ها، در عرصه بین المللی نیز گام‌های خوبی با محوریت ارتباط با کشورهای همسایه و منطقه برداشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا