اخبار استان

اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای بوشهر نسبت به سال قبل ۲ برابر شد

استاندار بوشهر گفت: اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای استان بوشهر نسبت به سال قبل، ۲ برابر شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ احمد محمدی زاده در نشست بررسی اعتبارات و منابع مالی استان بوشهر با اشاره به اعتبارات عمرانی سال گذشته اظهار داشت: از محل اعتبارات ملی، استانی، مصوبات سفر، ارزش افزوده و دیگر حوزه ها ۸ هزار میلیارد تومان برای تزریق به پروژه های عمرانی پرداخت شده است.
وی به اعتبارات ارزش افزوده اشاره کرد و گفت: سال گذشته از محل اعتبارات عوارض ارزش افزوده ۲۷۰۰ میلیارد تومان به دهیاری ها و شهرداری های استان بوشهر پرداخت شد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه در هفته دولت در تعداد، تنوع و اعتبار پروژه ها، بوشهر به‌عنوان استان اول در کشور معرفی شد افزود: در هفته دولت یک‌هزار و ۱۵۰ پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن در بخش های عمرانی و اقتصادی آغاز شد.
محمدی زاده مصوبات سفر اول رئیس جمهور به بوشهر در حوزه تعهدات نفت ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هم تعهدات مصوبات سفر دوم وزارت نفت است و در حوزه نفت حدود ۷ هزار میلیارد تومان اعتبارات این حوزه برای اجرا طرح‌های عمرانی در اختیار استان بوشهر است.
وی از ۲ برابر شدن اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای استان بوشهر نسبت به سال قبل دانست و خاطرنشان کرد: امسال ۴۷۰۰ میلیارد تومان اعتبارات استانی به بوشهر ابلاغ شده که نسبت به سال قبل افزایش ۲ برابری دارد.
استاندار بوشهر به اعتبارات ارزش افزوده اشاره و اضافه کرد: در سال جاری تاکنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شده و تا پایان سال این رقم به بیش از ۳ هزار میلیارد تومان خواهد رسید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا