اخبار استان

اعضای باند تولید محتوای تصویری مبتذل و بی حجابی در بوشهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان گفت: اعضای یک باند تولید کننده محتواهای تصویری اینترنتی مبتذل و مروج بی حجابی در یکی از شهرستانهای استان توسط پلیس فتا استان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ سردار حیدر سوسنی اظهار داشت: در اجرای ماموریت‌های حوزه سالم سازی فضای مجازی از مصادیق مجرمانه غیراخلاقی،اعضای یک باند تولید کننده محتواهای تصویری اینترنتی مبتذل و مروج بی حجابی در یکی از شهرستانهای استان توسط پلیس فتا استان دستگیر شدند.
وی افزود: سر شاخه و مدیر این باند مجرمانه،خانمی اهل یکی از شهرستان‌های استان بوده که با سه سالن مد و زیبایی در استان همکاری داشته و در قالب مدلینگ و با الگوگیری از سایتها و مجلات خارجی با تشکیل یک باند ۱۵ نفره دارای تخصص متفاوت اعم از فیلمبردار،عکاس،تدوین گر،طراح لباس ،مزون و… در تولید محتواهای تصویری حاوی مضامین غیراخلاقی مجرمانه فعالیت داشته و بصورت گسترده از طریق چندین صفحه اینستاگرامی ،اقدام به انتشار آنها می‌نمودند.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: همه اعضای این باند با هماهنگی قضایی، دستگیر یا احضار و پس از انجام تحقیقات و اعتراف آنان به جرایم ارتکابی،محتواهای مجرمانه از صفحات اینترنتی در اختیار آنان حذف گردید.
سردار سوسنی تصریح کرد: برای احترام به قانون و همچنین پاسخ به مطالبات و نگرانی‌های مردم و خانواده‌ها از وجود موارد غیراخلاقی در فضای مجازی که زمینه ساز آسیب پذیری فرزندان گرانقدر آنها است، شناسایی تارنماهای دارای محتوای مجرمانه، حذف آنها و مقابله با مجرمین سایبری در اولویت ماموریت‌های همکاران ما در پلیس فتا استان با همکاری سایر پلیس‌های تخصصی قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا