اخبار استاناخبار شهرستان

افتتاح مجتمع گردشگری ساحلی دریایی بندر گناوه

استاندار بوشهر: ۴ هتل مجهز و استاندارد در استان افتتاح می‌کنیم که ظرفیت اقامتی و تفریحی استان را بالا خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ فاز اول پروژه گردشگری(اقامتی) به مساحت ۶ هزار ۵۰۰ مترمربع و اشتغال ۱۲ نفر با حضور استاندار بوشهر به مناسبت دهه فجر در روستای قلعه‌حیدر از توابع بخش مرکزی شهرستان گناوه افتتاح شد.
احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در آیین افتتاح مجتمع گردشگری ساحلی دریایی بندر گناوه اظهار داشت: این مجتمع توسط بخش خصوصی و با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۳۵ میلیارد تومان اجرایی شده است.
وی افزود: ایجاد اشتغال پایدار و مستقیم برای جوانان بومی منطقه و توسعه گردشگری در این طرح دیده شده است.
استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری تجاری در شمال و مرکز استان بوشهر بیان کرد: بازارها و پاساژهای گناوه و دیلم و بوشهر و دلوار و .. با توجه به قیمت مناسب کالاها و اجناس، ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری تجاری به شمار می‌روند.
محمدی زاده از افتتاح ۴ هتل مجهز و استاندارد در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: امسال ۴ هتل مجهز و استاندارد در استان افتتاح می‌کنیم که ظرفیت اقامتی و تفریحی استان را بالا می‌برد.
وی اضافه کرد: از توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی بویژه توسط بخش خصوصی حمایت و پشتیبانی می‌کنیم و با روندی که آغاز شده تا یکی دو سال آینده، تحولی عظیم در ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر ایجاد می‌شود.
استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: گناوه ظرفیت ایجاد یک‌ هتل بزرگ و پیشرفته با امکانات بروز و نوین را دارد که انتظار داریم با پیگیری میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر محقق شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا