اخبار شهرستانورزشی

افتتاح پروژه‌های ورزشی در بندرریگ

خاکریزگناوه _ پروژه‌های تعمیر و تجهیز سالن ورزشی چند منظوره و بهسازی زمین چمن بندرریگ به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ پروژه تعمیر و تجهیز سالن ورزشی چند منظوره بندرریگ توسط اداره ورزش و جوانان ریگ و بخشداری به اعتبار ۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال، به بهره‌برداری رسید.

ضرغام محمدی بخشدار بندر ریگ اظهار داشت: هفته دولت در بندر ریگ ۲۳ طرح عمرانی، اقتصادی، شیلاتی، ورزشی، درمانی و طرح‌های هادی روستایی به اعتبار ۵۷۶ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته است‌ که تا پایان هفته بهره‌برداری یا عملیات اجرایی این طرح‌ها آغاز خواهد شد.
بخشدار ریگ ضمن اشاره به راهبرد دولت و نظر فرماندار که طرح‌هایی را که حتی یک درصد هم نقص دارند نباید به افتتاح برسد گفت: در حال حاضر پروژه‌هایی با اعتبار بالا در بخش ریگ وجود دارد که پیشرفت فیزیکی ۸۰ و ۹۰ درصدی دارند اما در طرح‌های هفته دولت گنجانده نشدند و طی دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.
محمدی با اشاره به تلاش نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در تخصیص اعتبار برای این مجموعه ورزشی ادامه داد: در ابتدای آغاز بکار دولت سیزدهم، چمن ورزشگاه همانند یک کویر حتی یک چمن سبز در آن نبود و سالن مجموعه ورزشی نیز رها شده بود که با همت اداره ورزش و جوانان بازسازی، نوسازی و نصب سیستم‌های سرمایشی آن انجام پذیرفت.
وی افزود: مجموعه ورزشی بندرریگ طرح‌های فراوانی را مانند ساماندهی سالن تنیس، سالن ژیمناستیک و سالن ورزش‌های رزمی را پیش رو دارد که امیدواریم در اعتبارات ۱۴۰۲ مساعدت‌هایی برای آن در نظر گرفته شود‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا