اخبار شهرستان

امنیت، زمینه‌ساز رونق بازار است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه گفت: آرامش و امنیت زمینه‌ی رونق بازار و پویایی هر چه بیشتر اقتصاد آن را فراهم خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ در دیدار اعضای شورا، پیشکسوتان و رزمندگان حوزه مقاومت بسیج اصناف شهرستان گناوه با فرمانده سپاه انصارالحسین(ع)، فرمانده حوزه بسیج اصناف ضمن بیان عملکرد ۲ ماهه این حوزه به ارائه برنامه‌های پیش‌رو پرداخت و گفت: طی بررسی‌های صورت گرفته توسط حوزه مقاومت بسیج اصناف و همچنین برگزاری جلسات متعدد با بازاریان گرامی، عمده مطالبات این عزیزان با همکاری مسئولین شهرستان و همراهی بازاریان قابل حل خواهد بود و اولین اقدام این حوزه پس از رفع مشکلات موجود، ایجاد برنامه‌ای مدون و قانونمند برای زیبایی بازار با کمک معتمدین بازار می‌باشد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه با معرفی گناوه به عنوان کانون توجه جنوب کشور اظهار داشت: حضور گسترده گردشگران، تجار و مسافران از سراسر کشور در بندرگناوه، نشان از خون گرمی و مهمان نوازی مردم عزیز این دیار دارد که بیشترین سهم این میزبانی شامل بازاریان می‌شود.
سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور خاطرنشان کرد: مردم غریتمند و با اصالت گناوه در شرایط حساس پشتیبان نظام و انقلاب بوده‌اند که در مقابل مجموعه سپاه شهرستان و بسیج اصناف با تمام وجود و برابر مقررات حامی همه‌ی صنوف می‌باشد.
وی افزود: آرامش و امنیت زمینه‌ی رونق بازار و پویایی هر چه بیشتر اقتصاد آن را فراهم خواهد کرد که نیاز است در کنار تلاش این مجموعه برای آرامش، پیشکسوتان و معتمدین بازار نیز با مشاوره جوانان زمینه‌ساز این مهم باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا