اخبار استاناخبار شهرستان

اولویت دولت سیزدهم توجه به خواست مردم است

استاندار بوشهر گفت: در دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به مطالبات و درخواست‌های مردم شده است که طرح‌های اشتغال‌زایی و تأمین مسکن در اولویت قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه، در سومین روز از هفته دولت طرح‌های مهم اقتصادی و عمرانی در شهرستان گناوه با حضور استاندار بوشهر وارد مدار بهره‌برداری شد.
احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در آیین افتتاح این طرح‌ها با تبریک هفته دولت، توجه ویژه به مطالبات مردم را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: در دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به مطالبات و درخواست‌های مردم شده است که طرح‌های اشتغال‌زایی و تأمین مسکن در اولویت قرار دارد.
احمد محمدی‌زاده با اشاره به افتتاح و آغاز طرح‌های عمرانی و اقتصادی در گناوه گفت: در هفته دولت ۸۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با سرمایه‌گذاری شش هزار و ۳۶۸ میلیارد تومان در شهرستان گناوه افتتاح و یا اجرایی می‌شود.
وی از افتتاح ۵۷ پروژه عمرانی و اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۶۲۵ میلیارد تومان در گناوه خبر داد و بیان کرد: در این راستا ۶ طرح اقتصادی با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۱۱۴ میلیارد تومان افتتاح شد.
استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح ۵۱ طرح عمرانی با سرمایه‌گذاری یک‌هزار ۵۱۱ میلیارد تومان در گناوه تصریح کرد: در مجموع ۲۴ طرح اقتصادی و عمرانی با اعتبار ۴ هزار و ۸۵۶ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن در شهرستان گناوه آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا