اخبار ویژهایران و جهانسیاسی

ایران استوار، ۴۴ سال افتخار

دشمنان ما سعی داشتند با ایجاد جنگ داخلی در کشور ایران، مجددا اهداف خود یعنی براندازی نظام جمهوری اسلامی را با کمک دجال رسانه‌ای و حمال‌های مجازی غرب‌نشین پیاده کنند که بار دیگر با درایت مقام معظم رهبری و به پشتوانه‌ی ملت همیشه در صحنه‌ی ایران، این فتنه نیز از بین رفت و اینک در روز ۲۲ بهمن‌ماه ۴۴ سالگی انقلاب را جشن می‌گیرند.

یادداشت اختصاصی پایگاه خبری خاکریزگناوه به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ بار دیگر سالروز باشکوه‌ترین حماسه‌ی تاریخ ایران فرا رسید تا عظمت و جلال انقلاب اسلامی ایران مجددا خار چشم تمام مخالفینش شود. ۲۲ بهمن‌ماه برگ زرینیست که هر ساله تمام مدعیان استکبار را مبهوت کرده و وحشت‌زده از این انقلاب بزرگ یاد می‌کنند.
در همان اوایل پیش از انقلاب، مردم ایران به رهبری شخصی واحد، متدین و مقتدر بر علیه یکی از زورگوترین حکومت‌های دیکتاتوری قیام کردند تا نظامی تشکیل دهند که بر پایه‌ی نظر عموم مردم باشند. بر همین اساس هم بود که بر خلاف تمام کشورهای دنیا، به عنوان تنهاترین حکومت تاریخ جهان، خودش را در اوایل پیروزی‌اش به رفراندوم گذاشت که آیا موافق نظام جمهوری اسلامی هستید یا خیر؟ این اتفاق به حدی نادر بود که حتی پس از آن نیز هیچ کشوری جرئت برگزاری چنین رفراندومی را تا کنون نداشته‌است.
در نگاه اول عظمت و بزرگی این انقلاب بزرگ در چشم مستکبرین جهانی بسیار کوچک بود، به همین سبب قصد داشتند قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، رهبرانش را دستگیر کنند. عملیاتی تحت عنوان کورتاژ به فرماندهی هایزر برنامه‌ریزی نمودند که در روز ۲۱ بهمن‌ماه ساعت ۱۶:۳۰ با دستور حکومت نظامی، خیابان‌ها و کوچه‌ها تخلیه شوند و در ساعت ۲۰ با حمله به پایگاه‌ها و مقرهای نیروهای انقلاب اسلامی، همه را دستگیر کنند، که حتی در این برنامه‌ریزی، کشته شدن بیش از یک میلیون نفر پیش‌بینی شده‌بود. اما با هوشمندی امام و فرمان تاریخی شکستن حکومت نظامی، عملیات کورتاژ از بین رفت.
تلاش جنایتکاران و مستکبرین برای اعمال فشار نظامی، سیاسی و اقتصادی به ایران جهت انجام خواسته‌های خود همیشه با شکست مفتضحانه‌ای همراه بود. همان اوایل انقلاب با تسخیر لانه‌ی جاسوسی، آمریکا با عملیاتی به نام پنجه‌ی عقاب قصد داشت با حمله‌ی نظامی زندانیانش را آزاد کند که به یاری خدا در صحرای طبس زمین‌گیر شدند.
حکومت بعث عراق به سرکردگی صدام حسین و با حمایت شمار زیادی از کشورهای ظالم، به ایران حمله‌ی نظامی کردند. بیش از صد کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم در این جنگ نابرابر مقابل با ایران قرار گرفتند. گروهی در داخل به رهبری مسعود رجوی تحت عنوان مجاهدین خلق اقدام به فشار بر حکومت تازه نمودند. نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام خمینی، می‌بایست هم با فشار اقتصادی و سیاسی کشورهای غاصب مبارزه نماید، هم با جنگی که بر آن تحمیل شده بود مقابله کند و هم از جان مردم در برابر گروه تروریستی مجاهدین خلق دفاع نماید.
با تمام این مشکلات، به یاری خدا همه‌ی فتنه‌ها از بین رفت و کشور ایران در مسیر پیشرفت قرار گرفت. دانشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، مراکز علم و تحقیق، تولیدی‌ها و هزاران اقدام موثر به برکت همین انقلاب اسلامی در کشور شکل گرفت.
پس از رحلت حضرت امام خمینی(ره)، با انتخاب مجلس خبرگان، یکی از کارکشته‌های انقلاب اسلامی، رهبر این نظام با شکوه شد. وظیفه‌ی مقابله با تمام مشکلات پیش رو بر عهده‌ی حضرت امام خامنه‌ای قرار گرفت.
شیوه‌های مبارزه تغییر کرد. دشمنان از هر راهی برای فشار بر ایران وارد می‌شدند. فتنه‌ی ۷۸، ۸۸، ۹۶ و … که همگی با درایت مقام معظم رهبری از بین رفت. با هدایت حضرت امام خامنه‌ای، کشور در مسیر شکوفایی و بالندگی قرار گرفت. و اینک پس از گذشت ۴۳ سال از انقلاب باشکوه ایران، دشمنان ما سعی داشتند با ایجاد جنگ داخلی در کشور ایران، مجددا اهداف خود یعنی براندازی نظام جمهوری اسلامی را با کمک دجال رسانه‌ای و حمال‌های مجازی غرب‌نشین پیاده کنند که بار دیگر با درایت مقام معظم رهبری و به پشتوانه‌ی ملت همیشه در صحنه‌ی ایران، این فتنه نیز از بین رفت. و اینک در روز ۲۲ بهمن‌ماه ۴۴ سالگی انقلاب را جشن می‌گیرند و دگربار مردم ایران نشان خواهند داد که نظامی که بر پایه‌ی مردمش استوار شده، تحت هیچ گزندی آسیب نمی‌بیند. انقلابی که دودمان ۲۵۰۰ ساله‌ی شاهنشاهی و دیکتاتوری را از بین برده و با خواست و اراده‌ی مردم اداره می‌شود هیچ‌گاه با پروپاگاندای غربی جهت وارونه کردن حقایق متزلزل نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا