اخبار شهرستان

بازاریان و اصناف همواره پشتیبان انقلاب بوده‌اند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه گفت: بازاریان و اصناف از ابتدای انقلاب تا کنون همواره پشتیبان این نظام مقدس بوده و در بزنگاه‌هایی چون هشت سال دفاع مقدس این را ثابت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ نشست هم‌اندیشی بازایان و اصناف شهرستان گناوه با حضور فرماندار، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) و جانشین فرماندهی انتظامی با موضوع انتخابات چهاردهم در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گناوه برگزار شد.


سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور در این نشست با اشاره به آمار مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی این شهرستان اظهار داشت: بازاریان و اصناف از ابتدای انقلاب تا کنون همواره پشتیبان این نظام مقدس بوده و در بزنگاه‌هایی چون هشت سال دفاع مقدس این را ثابت کرده‌اند، در گناوه بروز مشکلاتی نظیر دریا و موضوع کالای همراه ملوان، نارضایتی‌هایی بوجود آورد اما پیگیری مجدانه مسئولین شهرستان موجب رفع این مشکلات شد.
وی افزود: فرماندار، امام جمعه و سپاه گناوه در شهرستان و استاندار، رئیس کل دادگستری و فرمانده سپاه استان در مشکلات رخ داده، تلاش جدی نمودند و با برگزاری جلسات در استان و تهران، به عنوان صدای مردم گناوه موفق عمل کردند.


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: مردم شهرستان گناوه امتحان خود را به نظام و انقلاب پس داده‌اند وفاداری آنان ثابت شده است، اما در عدم حضور در انتخابات اصل ضرر برای مردم است.
ایشان با اشاره به فعالیت‌های بدخواهان جمهوری اسلامی در راستای تضعیف نظام و انقلاب تصریح کرد: نباید اجازه دهیم فضای مجازی با خوراک دشمن، موجب ابهام و تردید در میان مردم شود، مشارکت در انتخابات پشتوانه‌ای برای پیگیری بیشتر خواسته‌های شهرستان است و ما باید ثابت کنیم پشتیبان این نظام و انقلاب بوده و هستیم.
سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور تصریح کرد: بازار و اصناف شهرستان در ایام سوگواری شهدای خدمت و سالروز رحلت امام خمینی(ره) نشان دادند فرزند این نظام هستند و پایبند به اصول این انقلاب می‌باشند، امروز نیز هیات امنای بازار و افراد صاحب نظر در بازار باید روشنگرانه برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش نمایند و اجازه ندهند اخبار جعلی فضای مجازی مردم و جوانان ما را ناامید کند.
وی ادامه داد: تزریق امید به مردم و جوان ایرانی به معنای فریفتن نیست بلکه به معنای روشنگری از آینده روشن جمهوری اسلامی است و سهم بازاریان و اصناف در این مهم بسیار حائز اهمیت است.

محمد تقی صفری فرماندار گناوه گفت: جامعه عظیم بازار همواره در عرصه های مختلف بخصوص در انتخابات نقش انکار ناپذیری داشته وآراء این قشر میتواند درتعیین فرد اصلح موثر باشد.


وی ادامه داد : اصناف و بازاریان در خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و تاثیر مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می کنند. نقش این قشر به ویژه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال ” جهش تولید با مشارکت مردم ” نامگذاری شده پررنگ تر و مهم تر است و اصناف می توانند نقش موثری در تنظیم بازار و ارتقای وضعیت اقتصادی کشور ایفا کنند .
فرماندار گناوه بیان کرد: در دولت سیزدهم خدمات زیادی در همه حوزه‌ها مختلف برای مردم این شهرستان ارائه شده و چندین پروژه که سال‌ها راکد و غیر فعال شده بودند، دو باره فعال شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا