اخبار استاناخبار شهرستانورزشی

بازدید مدیرکل ورزش استان از تیم لیگ برتری گناوه

خاکریزگناوه _ مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: شهرستان گناوه موفقیت‌های بسیار بزرگی در ورزش دارد و یکی از ۲ شهرستان برتر استان در حوزه استعداد و ظرفیت ورزش قهرمانی می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در بازدید از امکانات و زیرساخت‌های تیم شهدای حیات داوود گناوه که امسال را با مربیگری محمدامین صیادی جوان خوش استعداد فوتبال ساحلی کشورمان و شهرستان گناوه در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به رقابت می‌پردازد، پای صحبت‌های مربی و بازیکنان این تیم نشت و دقایقی نیز پا به توپ شد و روحیه و توانایی ورزشی خود را نشان داد.
یاسر جمالی ضمن تشکر از عوامل این تیم و مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه اظهار داشت: در مدیریت حرفه‌ای ورزش می‌بایست به صورت آمایش سرزمینی بر اساس استعداد‌های هر شهرستان، بضاعت و سرمایه ورزش استان را توزیع نمود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطرنشان کرد: شهرستان گناوه موفقیت‌های بسیار بزرگی در ورزش دارد و یکی از ۲ شهرستان برتر استان در حوزه استعداد و ظرفیت ورزش قهرمانی می‌باشد.
وی افزود: نمونه بارز این موضوع را می‌توان در فوتبال ساحلی مشاهده کرد که این شهرستان ۲ نماینده در لیک یک کشور و یک نماینده در لیگ برتر دارد که در نوع خود شگفتی است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به استعدادهای فراوان در شهرستان گناوه گفت: برنامه‌ی ویژه‌ای برای حمایت از ورزش این شهرستان داریم به خصوص برای این تیم که امسال در لیگ برتر بازی می‌کند که از ابتدای سال تا کنون نزدیک به ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون اعتبار از طریق ورزش استان به جهت آماده سازی زمین، تجهیزات باشگاه و ورزشگاه خانگی آن اختصاص یافته است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: البته چون هنوز در ابتدای سال قرار داریم و دریافتی‌های کافی از نظر اعتبارات را نداشته‌ایم این قول را خواهیم داد که این تیم و دو تیم دیگر بندرگناوه در لیگ یک فوتبال ساحلی را به صورت ویژه در نظر داشته باشیم.

محمد امین صیادی مربی جوان این تیم نیز ضمن ابراز خوشحالی از آن که پس از چندین سال شهرستان گناوه صاحب تیمی در لیگ برتر فوتبال ساحلی شده است اظهار داشت: جا دارد از اداره ورزش و جوانان شهرستان به جهت تلاش برای رفع نواقص ورزشگاه این تیم تشکر ویژه داشته باشیم، و امروز می‌توانیم میزبان سایر تیم‌ها در گناوه باشیم و حتی امیدواریم بتوانیم امکان پخش زنده تلویزیونی مسابقات را نیز داشته باشیم.
وی افزود: شهرستان گناوه هواداران پرشوری نیز دارد که امید داریم بتوانیم باعث حضور پرشور این هواداران فهیم و ارزشمند باشیم.
صیادی با اشاره به ترکیب بازیکنان تیم شهدای حیات‌داوود گفت: ما ۳۰ بازیکن در تیم خود داریم که دو سوم بازیکنان بومی و یک سوم بازیکنانی از سایر شهرهای استان و یا خارج از استان بازی می‌کنند و امیدواریم که بتوانیم با اتحاد و تلاش اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
مربی تیم شهدای حیات‌داوود خاطرنشان کرد: ما کمی دیر تیم را بستیم و شرایط سختی وجود داشت اما با این حال توانستیم در فرصت بسیار اندک باقی مانده با تمریمات فشرده کارهای تاکتیکی و بدنی را پیش ببریم و هم‌اکنون تیم در شرایط خوبی قرار دارد و می‌توان گفت آمادگی ۸۰ درصدی بدنی بین بازیکنان وجود دارد و از نظر فنی هم تاکتیک خوبی را اتخاذ کرده‌ایم برای مسابقات و تیم کاملا آماده است.
محمدامین صیادی گفت: هدف ما باتوجه به جوانان سطح بالایی که داریم قهرمانی است و خیلی از آنها پتانسیل این را دارند که در تیم ملی باشند و تمام تلاش‌ خود را خواهیم کرد تا امسال در میانه بالایی جدول باشیم و سکو را بگیریم و پدیده مسابقات لیگ باشیم و در نهایت ملی‌پوشان بزرگی را به فوتبال ساحلی کشور معرفی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا