اخبار استاناخبار شهرستان

برای مردم هر چه کار شود کم است

معاون استاندار بوشهر گفت: برای مردم عزیز هر چه کار شود کم است دولت و مسئولین دغدغه مردم را دارند و تمام توان خود را گذاشته‌اند تا مشکلات اقتصادی برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در آیین تودیع و معارفه معاون عمرانی فرمانداری گناوه گفت: در حال حاضر مشکل مردم گرانی و تورم است و همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرموده است باید تورم و گرانی کنترل شود.
پورات با اشاره به جنگ اقتصادی کشور اظهار داشت: کشور ما در یک جنگ اقتصادی قرار گرفته و مشکلاتی در کشور خصوصا در تورم و نرخ سرسام‌آور ارز بوجود آورده است اما تیم اقتصادی دولت جهت مهار تورم در حال تلاش است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: برای مردم عزیز هر چه کار شود کم است دولت و مسئولین دغدغه مردم را دارند و تمام توان خود را گذاشته‌اند و امیدواریم با وحدت و همدلی در این حوزه نیز موفق عمل نماید و مشکلات اقتصادی برطرف شوند.
اکبر پورات با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان ادامه داد: پروژه‌های بسیار خوبی در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خواهیم داشت و در حال حاضر استان بوشهر در اجرا و تکمیل پروژه‌ها وضعیت بسیار مطلوبی نسبت به استان‌های دیگر دارد.
وی افزود: ۳۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف است که تعدادی از آنها انجام شده و مابقی نیز توسط رئیس دولت در استان شروع یا به بهره‌برداری خواهند رسید.
معاون استاندار بوشهر گفت: یکی بزرگترین معضلات استان بوشهر کمبود آب است که چندین سال استان را دچار بحران کرده اما در سال آینده با افتتاح و شروع به ساخت آبشیرین‌کن‌ها به وضعیت مطلوب خواهیم رسید.

خبر:عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا