اخبار استان

برای واگذاری زمین در طرح جوانی جمعیت کجا مراجعه کنیم؟

معاون اقتصادی استاندار بوشهر گفت: متقاضیان واجدشرایط واگذاری زمین طرح جوانی جمعیت به فرمانداری‌ها یا مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن مراجعه نمایند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه ، محمدهادی رستمیان معاون عمرانی استاندار بوشهر اظهار داشت: در راستای خدمات‌رسانی بهتر و موثرتر به مردم، در استان بوشهر با دستور استاندار شاهد تلاش شبانه‌روزی و مستمر برای رضایت‌مندی مردم هستیم.
وی افزود: در جهت حمایت از خانواده و در اجرای طرح جوانی جمعیت، واگذاری زمین به خانواده‌های سه فرزندی در استان بوشهر آغاز شده است.
معاون عمرانی استاندار بوشهر خاطر نشان: این طرح در واقع، سیاست تشویقی دولت است که در استان‌های مختلف در حال اجراست که با جدیت و با همراهی دستگاه‌های اجرایی در استان بوشهر با شتاب خوبی اجرایی شده است.
رستمیان تصریح کرد: متقاضیان واجدشرایط با در دست داشتن مدارک و مستندات مورد نیاز به فرمانداری‌ها یا مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن مراجعه نمایند که با طی مراحل لازم، ساز و کار واگذاری زمین به مردم انجام می‌شود.
رستمیان، با بیان اینکه هر تعداد متقاضی داشته باشیم در واگذاری اراضی مشکلی نداریم گفت: در برخی شهرها، زمین به شکل ویلایی واگذار می‌شود و در برخی شهرها نیز که کمبود اراضی داریم، به صورت طبقاتی واگذار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا