اخبار شهرستان

برخورد با پنج واحد صنفی متخلف در گناوه

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه گفت: اصناف متخلف و فرصت‌طلب از طریق نصب بنر و پرداخت جزای نقدی به مردم معرفی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ حسین طیبی سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان گناوه پنج‌شنبه‌شب در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: از زمان آغاز طرح ویژه نوروز و ضیافت ۱۴۰۲ تعداد زیادی واحد صنفی متخلف در گناوه شناسایی و به تعزیرات معرفی شده‌اند.

حسین طیبی با اشاره به اینکه واحدهای صنفی متخلف به مردم معرفی و جریمه می‌شوند اظهار داشت: اصناف متخلف و فرصت‌طلب که با افزایش خود سرانه قیمت‌ها نارضایتی مردم را فراهم می‌کنند با همکاری تعزیرات حکومتی شهرستان از طریق نصب بنر در سردرب واحد صنفی و پرداخت جزای نقدی به مردم معرفی می‌شوند.

وی افزود : امروز طی گشت مشترک با همکاری تعزیرات حکومتی،اتاق اصناف و پلیس اماکن عمومی شهرستان، پنج واحد صنفی متخلف شناسایی شده که با این واحدهای صنفی متخلف برابر قوانین و مقررات مربوطه برخورد گردید.

سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان‌گناوه با تاکید بر تشدید نظارت‌ها بر بازار در ماه مبارک رمضان گفت: مردم باید حاصل عملکرد تیم‌های بازرسی دستگاه‌های ناظر بر اصناف و بازار را احساس کرده و متخلفان شناسایی و برای مردم نمایان شوند.

طیبی خاطرنشان کرد: همشهریان عزیز می‌توانند هرگونه شکایت در خصوص گران فروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه، احتکار و سایر موارد را به سامانه ۱۲۴  اعلام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا