اخبار استان

برخورد دادگستری بوشهر با متخلفین مصوبه جذب ۵۰ درصد نیروی بومی

رییس کل دادگستری استان بوشهر گفت: دادستان‌های استان بوشهر مکلف به برخورد قانونی با مدیرانی شده‌اند که مصوبه بکارگیری ۵۰ درصد نیروهای بومی در شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی را رعایت نمی‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه به نقل از ایرنا؛ مهدی مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر اظهار داشت : با تاکید رئیس جمهور و به استناد مصوبه بکارگیری ۵۰ درصدی بومیان استان بوشهر در شرکت های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به دادستان های استان اعلام شده با حضور در این شرکت‌ها میزان اجرایی شدن این مصوبه را ارزیابی کنند.
وی افزود: اشتغال نیروهای بومی استان بوشهر متناسب با مهارت ها و نیازهای صنعت بایستی در دستور کار مدیران این صنایع قرار گیرد و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
رییس کل دادگستری استان بوشهر تصریح کرد: دادستان‌های استان با ورود به شرکت‌های نفتی و گاز و بررسی لیست های استخدامی میزان جذب ۵۰ درصدی نیروهای بومی را مشخص می کنند.
وی گفت: مسئولان هر چه دارند از مردم است و می بایست برای رفع مسائل و مشکلات مردم تلاش کنند.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: یکی از اولویت های دستگاه قضایی در استان حضور در بین مردم و بررسی مسایل و مشکلات آنها است.
وی ادامه داد: به مسئولان قضایی تاکید شده باید هر آنچه در حوزه قضایی خود می گذرد مطلع باشد و در در خصوص مسائل حقوق عامه و حقوق بیت المال ورود کرده و اهتمام ویژه داشته باشند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا