اخبار شهرستان

بررسی میدانی اقدامات ستاد تسهیلات سفر توسط فرماندار گناوه

فرماندار گناوه گفت: جهت سهولت اسکان گردشگران و میزبانی از مسافران نوروزی، تمامی زیرساخت‌های شهرستان به کار گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ فرماندار گناوه و جمعی از مسئولین شهرستان روز گذشته ۲۹ اسفند در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران از اقدامات کمیته‌های ستاد تسهیلات سفر بازدید کردند.

فرماندار گناوه طی گفتگویی در حاشیه این بازدید ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و ماه مبارک رمضان اظهار داشت: خوشبختانه با وجود هماهنگی‌های صورت گرفته بین مسئولین شهرستان، برنامه‌های متنوعی برای گردشگران در نظر گرفته شده است.
وی افزود: آماده‌سازی ساحل زیبای گناوه همراه با ارائه برنامه‌های تفریحی متنوع انجام شده و با هماهنگی شورای اسلامی شهر، شهرداری و سایر نهاد‌های مربوطه، خدمات و تمهیدات لازم در ساحل فراهم شده است.
محمد تقی صفری با اشاره به ارائه امکانات و تبلیغات فرهنگی و مذهبی گفت: در ۱۰ نقطه از ساحل نمازخانه‌هایی در نظر گرفته شده و همچنین مسابقات و جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی متناسب با ماه مبارک رمضان نیز در دستور کار قرار گرفته است.
فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: جهت سهولت اسکان گردشگران در سطح شهر تمامی زیرساخت‌هایی که امکان میزبانی از مسافران را داشته‌ از مدارس، ادارات، مساجد، حسینیه‌ها و مراکز آموزشی به کار گرفته شده‌اند.
صفری با توجه پیش‌بینی‌ها صورت گرفته نسبت به آمار مسافران ورودی به گناوه در نوروز ۱۴۰۲ گفت: در سال گذشته گناوه میزبان بیش از ۶میلیون مسافر بود که امسال طبق پیش‌بینی‌ها، تعداد گردشگران ورودی به این شهرستان بیش از آمار و ارقام سال گذشته باشد.

در این بازدید که حدود ۴ ساعت به طول انجامید ورودی شمالی شهر گناوه، پایگاه اسکان فرهنگیان، کمپ‌های اقامتی، پارکینگ‌ها، پایگاه‌های موقت هلال احمر و اورژانس، غرفه‌های فرهنگی و سنتی واقع در ساحل و پایانه مسافری دریایی بندر گناوه مورد بررسی قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا