اخبار شهرستان

برگزاری ویژه برنامه‌های نشست بصیرتی در روستاهای شهرستان گناوه

ویژه برنامه نشست بصیرتی جهاد تبیین به مناسبت هفته بسیج در پایگاه کوثر روستای چهارمحال از بخش ریگ شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ همزمان با سالروز گرامی داشت هفته بسیج ویژه برنامه نشست بصیرتی با محوریت جهاد تبیین ،سواد رسانه ای و آسیب شناسی فضای مجازی به همت پایگاه کوثر حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه زهرا (س)  با حضور مربی جهادتبیین وسواد کاربردی رسانه، استاد کاظمی در پایگاه مقاومت بسیج کوثر روستای چهارمحال برگزار شد.
استاد کاظمی ضمن تبریک هفته بسیج گفت: هفته بسیج موهبتی است که توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای دفاع از تمامیت و حیثیت انقلاب اسلامی ایجاد گردید تا به پشتوانه ولایت فقیه تمامی فتنه های دشمنان با همراهی و مشارکت مردم، خنثی و نقش بر آب گردد.
همچنین وی ضمن اشاره به آسیب های جدی فضای مجازی در صورت عدم رعایت اصول تعریف شده و حاکم بر  این فضا، اظهار داشت: استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت با توجه به نیاز همه جانبه بشر با توجه به پیشرفت های ملموس در این راستا امری حتمی بوده و استفاده از ظرفیت های متعدد این فضای نامحدود و بخصوص در مسائل علمی‌ می تواند به دانش بشر کمک کند ،اما روی دیگر سکه فضای مجازی در صورتی که برای نسل جوان مدیریت نشود می تواند آثار تخریبی و زیانباری به همره داشته باشد.
وی ادامه داد: در معادلات نظامی دشمن توان رویارویی با ایران قدرتمند را ندارد و به‌ همین جهت در فضای مجازی درصدد فریب جوانان و نوجوانان و به خیابان کشاندن آن‌ها است از همین رو نیاز است که همه بسیجیان در اینگونه نشست های بصیرتی و معرفتی حضور پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا