اخبار شهرستان

بسیج اصناف پشتیبان و حامی بازاریان

فرمانده بسیج اصناف شهرستان گناوه گفت: بسیج اصناف در تمامی ابعاد پشتیبان و حامی کاسبین بازار بخصوص جوانان مغازه‌دار و دستفروش گناوه‌ای است.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ جمعی از بازاریان در نشست با فرمانده بسیج اصناف گناوه مسائل و مطالبات خود را در فضایی کاملا صمیمی بیان کردند و فرمانده بسیج اصناف ضمن پاسخ به سوالات و بیان راهکار برای برخی مسائل اظهار داشت : این دیدارها شروعی بر تعامل و گفتگوی بیش از پیش با شما جوانان و بازاریان گرامی است و امیدواریم این ارتباط خوب که بین بسیج اصناف و بازار برقرار شده است نتیجه و خروجی پر ثمری برای بازار و مردم داشته باشد.

اسماعیل عبدالهی با بیان اینکه هدف از چنین جلساتی بررسی و حل مشکلات بازاریان است خاطرنشان کرد: بسیج اصناف در تمام ابعاد پشتیبان و حامی کاسبین بازار بخصوص جوانان مغازه‌دار و دستفروش گناوه‌ای است.

وی افزود: موانع و مشکلات زیادی در بازار وجود دارد از نبود نظم در بازار تا آمار بالای اتباع بیگانه که هیچ کدام در خور شان نام بازار گناوه نیست، که تلاش خواهیم کرد با همراهی بازاریان عزیز تمام مطالبات و مشکلات کاسبین و جوانان بازار را بصورت جد پیگیری و جهت رفع آنها اقدام نماییم.

فرمانده بسیج اصناف شهرستان گناوه تصریح کرد: انتظار داریم همه نهادهای مرتبط در کنار پیشکسوتان، هیئت امناء، مغازه داران و دستفروشان بومی در رابطه با اجرای یک طرح هدفمند جهت زیبایی هر چه بیشتر چهره بازار گناوه همکاری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا