اخبار شهرستان

بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری بندرریگ

خاکریزگناوه _ در پنجمین روز از هفته دولت، پروژه‌های عمرانی شهرداری بندرریگ به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری خاکریز گناوه؛ در پنجمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار گناوه از پروژه‌های اصلاح خط پروژه و بهسازی بلوار غدیر و خروجی شهر ریگ، زیرسازی و آسفالت معابر گلزار شهدا و آرامستان و پیاده‌رو سازی معابر و سنگ فرش معابر این شهر بهره‌برداری به عمل آمد‌.
محمد حجی شهردار بندرریگ در رابطه با ارزش ریالی این پروژه‌ها گفت: ارزش ریالی سه پروژه اصلاح خط پروژه و بهسازی بلوار غدیر و خروجی بندرریگ، زیرسازی و آسفالت معابر گلزار شهدا و آرامستان بندر ریگ، و پیاده‌رو سازی معابر و سنگ فرش معابر بندر ریگ به ترتیب ۸۰، ۵۰ و ۴۰ میلیارد ریال می‌باشد.

محمدتقی صفری فرماندار گناوه ضمن قدردانی از مسئولان بندرریگ و تبریک هفته دولت گفت: تاکنون مبلغ ۵۷۰ میلیارد تومان بودجه برای بندرریگ اختصاص یافته است که از مجموع پروژه‌های موجود در این شهر ۱۶ پروژه به زودی افتتاح خواهد شد و بهره‌برداری ۷ پروژه نیز به تحقق خواهد پیوست.
وی افزود: از ابتدای خدمتگزاری این دولت در بخش بندرریگ در حوزه‌های آبزیان دریایی، صنعت، اقتصاد و عمران تحولات اساسی صورت گرفته است.
فرماندار گناوه اظهار داشت: ما نگاه بلندی به بندرریگ داریم و امیدواریم در رابطه با موضوع توسعه بندر که آن را امری ضروری میدانیم بهسازی و بازسازی بندر برای شناورها تا پایان سال صورت پذیرد‌.
وی با تشکر از بخش خصوصی و دعوت از سرمایه گذاران این بخش ادامه داد: پس از آغاز بکار دولت سیزدهم، شهرک صنعتی بندرریگ احیاء گردید و از حالت رکود خارج شد و به لطف خداوند بزرگ امروز شاهد آن هستیم که شهرک صنعتی رونقی چشم‌گیر گرفته است و بیش از ۱۴ تا ۱۵ کارخانه هم‌اکنون در شهرک فعال می‌باشند و در حوزه مسکن نیز بندرریگ را با ساخت مسکن از بن‌بست خارج خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا