اخبار شهرستان

تجلیل از کارگران شهرداری بندر ریگ

خاکریزگناوه _ به مناسبت روز کارگر با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارگران شهرداری بندر ریگ تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه به نقل از روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناوه؛ به مناسبت یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر در نشستی با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه و مسئولین شهر ریگ در شهرداری بندر ریگ از کارگران این واحد تجلیل شد.
در این آیین رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک این روز به تشریح برنامه‌های این ایام پرداخت.
بخشدار ریگ در این جلسه ضمن تبریک روز کار و کارگر و اظهار رضایت از فعالیت‌های انجام گرفته در شهرداری بندر ریگ گفت : روز کارگر روز تجلیل از خدمات کسانی است که چرخه اقتصاد کشور بدست توانای آنان در حرکت است و همه ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.
وی به فعالیت و تلاش مجموعه شهرداری در ایام نوروز اشاره کرد و بیان داشت : در ایام نوروز خدمات مناسبی به مسافران نوروزی ارائه شد که رضایتمندی آنان را در پی داشت و اینجا از زحمات شهردار و تک تک کارگران و تمامی کسانی که در این ایام زحمت کشیدند تشکر و قدردانی می کنم.
محمدی رضایت کارگران از مجموعه شهرداری را نشان از مدیریت خوب شهردار دانست و خاطرنشان کرد: همواره بر پرداخت حق و حقوق کارگران به عنوان اولویت اول شهرداری تاکید داشته‌ایم و در این زمینه با مدیریت خوب شهردار هیچگونه مشکلی تاکنون نبوده است و ارتباط دوستانه و تنگاتنگ مجموعه شهرداری با شهردار از نشانه های قوت شهرداری می باشد.

در پایان این برنامه با اهدای لوح تقدیر و هدایا از زحمات تمامی کارگران شهرداری بندر ریگ تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا