اخبار شهرستان

تحول در نوسازی مدارس و فضاهای آموزشی گناوه

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: برای نخستین بار آغاز عملیات اجرایی ۶ فضای آموزشی در شهر گناوه و با اعتباراتی که فرمانداری تخصیص داده بود، انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در سومین روز از دهه مبارک فجر و افتتاح مدرسه شهید کرمی روستای سربست گناوه با اشاره به رویکردی متفاوت که از هفته دولت آغاز شده، اظهار داشت: برای نخستین بار آغاز عملیات اجرایی ۶ فضای آموزشی در شهر گناوه و با اعتباراتی که فرمانداری تخصیص داده بود، انجام شد.

وی در خصوص این پروژه‌ها افزود: عملیات اجرایی دو مدرسه ۱۲ کلاسه در محله حرم به حرم همچنان جاری‌ست و مدرسه شهید آوینی که از جمله مدارس فرسوده ما بود تخریب و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

احمدی با اشاره به سالن ورزشی شهید شریعتی، سالن ورزشی شهید رسولی و مدرسه شهید کرمی گفت: مدرسه شهید کرمی با زیربنای ۸۸۸ مترمربع که امروز به صورت میدانی با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار و خیّر این پروژه افتتاح می‌شود، توسط خانواده شهید کرمی تأمین زمین شده و با اعتبارات ملی و استانی به میزان ۸ میلیارد تومان ساخته شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با بیان اینکه اعتبارات پروژه‌های سالن حضرت رقیه و مدرسه بانو شریف نیز توسط فرمانداری تأمین شده است عنوان کرد: این پروژه‌ها امسال فعال خواهند شد تا به مدد الهی در هفته دولت آینده استخر دانش‌آموزی گناوه و تعدادی از این مدارس تحویل دانش آموزان شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا