اخبار شهرستان

تداوم نظارت و بازرسی از صنوف در گناوه

سرپرست صمت گناوه گفت: بازرسی از صنوف خدماتی، تعمیرگاهی و کارواش‌ها در شهر گناوه انجام شد و صنوف متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عبدالمهدی شاهین‌زاده سرپرست صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه از تداوم نظارت و بازرسی از صنوف خبر داد و گفت: در راستای اجرایی مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان و دستور استاندار بوشهر، گشت مشترکی در شهرستان گناوه از صنوف خدماتی، تعمیرگاهی و کارواش‌ها با حضور بازرسین صمت، بسیج اصناف، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی برگزار شد.
وی افزود: بررسی قیمت‌ها، تناسب هزینه‌ها با خدمات ارائه شده و جلوگیری از افزایش قیمت کاذب کالاها و خدمات توسط اصناف از مهمترین اهداف این گشت‌های مشترک می‌باشد.
عبدالمهدی شاهین‌زاده اظهار داشت: در بازرسی انجام شده از اصناف، ضمن ارشادات و تذکرات لازم از طرف بازرسین، برای تعدادی از متخلفین تشکیل پرونده صورت گرفت به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
سرپرست صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه تصریح کرد: شهروندان در زمینه بروز تخلفات صنفی هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند زیرا گشت‌ها و بازرسی از اصناف شهرستان بصورت مستمر انجام خواهد گرفت و مردم نیز در صورت مشاهده تخلفات به شماره ۱۲۴ اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا