اخبار شهرستان

تشدید بازرسی از واحدهای صنفی رستوران و غذاخوری‌ها در گناوه

خاکریزگناوه _ سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه از تشدید نظارت و بازرسی از رستوران‌ها و غذاخوری‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عبدالمهدی شاهین زاده در حاشیه گشت مشترک از واحدهای صنفی رستوران و غذافروشی بیرون بر با حضور بازرسین اداره صمت و شبکه بهداشت و درمان،تعزیرات حکومتی اتاق اصناف و بسیج اصناف اظهار داشت: از بین چندین واحد صنفی بازرسی شده، تعدادی واحد صنفی به عنوان متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

شاهین‌زاده عنوان کرد: واحدهای صنفی در سطح شهرستان گناوه در قالب گشت‌های مشترک بازرسی یا بصورت بازرسی دوره‌ای مورد نظارت و پایش مستمر قرار می‌گیرند که در صورت مشاهده تخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، نصب و رعایت قوانین و مقررات صنفی از ملاک‌های ارزیابی بازرسی از این واحدهای صنفی است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه در پایان از همکاری و هم‌یاری همه مدیران و کارشناسان این گشت‌های مشترک که با دستور و رصد استاندار و راهبری فرماندار در حال اجرا می‌باشد قدردانی نمود و گفت: همشهریان در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی گزارش خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ یا سامانه برخط پاسخگویی به نشانی www.124.ir اعلام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا