اخبار شهرستان

تشدید نظارت بر بازار میوه و تره‌بار در گناوه

سرپرست صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: با تشدید نظارت بر بازار، تخلف تعدادی واحد صنفی عمده و خرده فروش میوه و تره‌بار جهت رسیدگی نهایی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عبدالمهدی شاهین‌زاده سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار کرد: گشت‌های مشترک نظارت بر اصناف و تشدید نظارت بر بازار میوه و تره‌بار در جهت اجرای برنامه‌های ابلاغی و سیاست‌ها و اهداف کارگروه تنظیم بازار استان به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اجرا گردید.
شاهین‌زاده گفت: این طرح نظارتی که از ۱۸ دی‌ماه سالجاری آغاز شده، با برگزاری گشت‌های مشترک بازرسان ادارات صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، جهاد کشاورزی، بسیج اصناف و شبکه بهداشت و درمان بصورت روزانه انجام می‌شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد : در این‌ گشت مشترک که از تعدادی واحد صنفی عمده فروش و خرده فروش میوه و تره‌بار، در سطح شهر گناوه بعمل آمد و تعدادی پرونده با عناوین تخلف عدم اجرای تکالیف صنفی، عدم درج قیمت و تداخل صنفی کشف و جهت رسیدگی نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
شاهین زاده در پایان عنوان کرد: تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخ‌نامه مصوب در معرض دید عموم هستند و شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف صنفی نظیر گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم نصب قیمت، عدم صدور صورتحساب و … را به سامانه ستاد خبری ۱۲۴ گزارش نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا