اخبار استان

تصویب ۲۰ هزار میلیارد تومان برای رونق اقتصادی بوشهر

استاندار بوشهر گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه رونق تولید از جمله مصوبه‌های دولت در سفر به استان بوشهر به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ احمد محمدی زاده در نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه رونق تولید طی ۲ سال از جمله مصوبه‌های دولت در سفر به استان بوشهر به شمار می‌رود که باید اعتبارات آن تخصیص یابد.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه از هر ۲۰ درخواست مجوز در حوزه معدن یک درخواست منجر به صدور می‌شود و از ۷ کارخانه سیمان مصوب در استان تنها سه کارخانه فعال هستند گفت: این مشکلات در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و پیگیری می‌شود.
محمدی زاده در خصوص کشتی‌های صید ماهیان یال اسبی در استان بوشهر افزود: هفته آینده جلسه‌ای با حضور استان‌ هرمزگان و مسئولانی از مرکز در استان بوشهر برگزار و در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.
استاندار بوشهر در خصوص مصوبه تهاتر خرما با میوه‌های گرمسیری اظهار کرد: این جزء مصوبه‌هایی است که هنوز به استان ابلاغ نشده و انتظار می‌رود با پیگیری لازم این مصوبه در استان اجرایی و عملیاتی شود.
محمدی‌زاده در خصوص بخشی از خرمای به فروش نرفته استان بوشهر گفت: باید با تامین تسهیلات لازم این محصول باقی مانده خریداری و تعیین تکلیف شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا