اخبار شهرستان

تعریض محور روستاهای بخش ریگ

خاکریزگناوه _ عملیات اجرایی تعریض محور روستایی گاوسفید به مال‌محمود با حضور فرماندار گناوه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عملیات اجرایی تعریض محور روستایی گاوسفید به مال‌محمود با اعتبار ۷۷ میلیارد ریال به طول ۴ کیلومتر روز دوشنبه ششم شهریور با حضور فرماندارگناوه، بخشدار ریگ و مسئولین راهداری آغاز شد.

محمدتقی صفری فرماندار گناوه اظهار داشت: در اجرای پروژه می‌بایست دقت لازم در نظر گرفته شود و کیفیت را نباید فدای هیچ چیز کرد چرا که تعریض این محور به جهت عرض بسیار کم فعلی آن و شانه‌ی خاکی بسیار بلند در بخش‌هایی از این محور، دارای اهمیت فراوانی است و می‌توان از بروز بخش بزرگی از مخاطرات جاده‌ای برای مردم روستاهای اطراف گناوه جلوگیری کند.
محمدتقی صفری خاطرنشان کرد: به لطف خداوند امور بسیار مطلوبی در سطح شهرستان گناوه در سال جاری صورت گرفته است به عنوان مثال در حوزه بهداشت ۲۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است و سعی شده در تمام روستاها زمین فوتسال احداث شود، در بخش ریگ شهرک صنعتی امروز احیا شده است و همچنین بزرگترین بخش پرورش آبزیان کشور را در بندر ریگ داریم.
وی افزود: خط دوم جاده‌ی گناوه به بوشهر نیز با پیگیری‌های جناب استاندار با ۷۰۰ میلیارد تومان در پاییز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد همچنین پروژه پرورش میگو رودشور، افتتاح کارخانه خوراک طیور و واگذاری مسکن از مهمترین پروژه‌های بخش ریگ بوده است‌‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا