اخبار استاناخبار شهرستان

توجه ویژه به گناوه در سفر رئیس جمهور

فرماندار گناوه گفت: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر نیاز است تا به شهرستان گناوه بصورت ویژه و خاص توجه شود.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه، محمدتقی صفری فرماندار گناوه در جلسه با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به امنیت در حوزه‌های مختلف شهرستان اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف شهرستان یک امنیت پایدار ایجاد شده است و امیدواریم با تلاش و همت همه مسئولان تعطیلات نوروز که یکی از ایام حائز اهمیت این شهرستان در حوزه گردشگری است را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
فرماندار گناوه بر لزوم همراهی و حمایت مدیران استان از مدیران شهرستان تاکید کرد و گفت: مدیران کل استان می‌بایست به همراهی و حمایت مدیران شهرستانی توصیه شوند چرا که در سرعت‌بخشی و خدمات دهی در بحث زیرساختی و تامین نیازهای شهرستان در ایام نوروز اقدامات مدیران استانی کمک بسیار خوبی به شهرستان می‌باشد.
محمد تقی صفری افزود: امیدواریم با تلاش مضاعفی که نسبت به مسائل شهرستان در حال انجام است مشکلات و کاستی‌ها را به حداقل برسانیم.
وی با بیان آمار صعودی پروژه‌های شهرستانی خاطرنشان کرد: از هفته دولت تا دهه فجر پروژه‌های شهرستانی یک روند صعودی و رو به افزایشی داشته‌اند و طرح‌های زیادی در حوزه‌های مختلف در شهرستان گناوه انجام شده که تعدادی از آنان توسط استاندار شروع و به بهره‌برداری رسیدند و این روند پیشرفت و توسعه شهرستان در هفته آینده با حضور رئیس جمهور ادامه خواهد داشت و به سمتی پیش خواهیم رفت تا عقب ماندگی‌ سال‌های گذشته را جبران نماییم.
فرماندار گناوه ادامه داد: یکی از اهداف مدیریتی در شهرستان گناوه بکار گیری از توان سرمایه گذاری خصوصی مردم است و مردم نیز استقبال کرده‌اند و انتظار داریم با رفع موانع اداری، زمینه سرمایه گذاری فراهم شود و بتوانیم خدمات بیشتری به مردم شریف گناوه ارائه دهیم.
صفری بر لزوم پیگیری مطالبات شهرستان گناوه توسط مدیران ارشد استان در سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر تاکید کرد و گفت: در سفر رئیس محترم جمهور به استان بوشهر نیاز است تا به شهرستان گناوه بصورت ویژه و خاص توجه شود و مطالبات مردم در حوزه های مختلف توسط مدیران استانی پیگیری شود.
فرماندار گناوه اظهار داشت: جاده گناوه_میشان و گناوه_گچساران و احداث باند دوم جاده ساحلی گناوه_بوشهر نیاز به توجه جدی جهت تسهیل تردد و کاهش حوادث جاده‌ای دارد و در بحث سلامت نیز شهرستان گناوه به تجهیزات و امکانات درمانی نیاز ضروری دارد و مهمترین ‌آنها تامین دستگاه ام‌آر‌ای می‌باشد که امیدواریم در سفر رئیس جمهور شاهد خبرهای خوبی برای مردم باشیم.

روز پنج‌شنبه یازدهم اسفندماه رئیس جمهور به همراه تعدادی از وزیران و کابینه وارد استان بوشهر خواهد شد.

خبر:عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا