اخبار شهرستان

توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز در گناوه

مدیر جهادکشاورزی شهرستان گناوه گفت: تدابیر لازم برای توزیع اقلام مورد نیاز بازار در ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عباس تخم‌افشان مدیر جهادکشاورزی شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید نوروز و حضور میلیونی گردشگران در شهرستان گناوه، تدابیر لازم جهت دسترسی آسان و جلوگیری از کمبود اقلام اساسی در گناوه صورت گرفت.
وی افزود: در راستای تامین اقلام مورد نیاز بازار، ۸۰ تن برنج و شکر در شهرستان گناوه توزیع گردید که ۴۶ تن از این اقلام در روستاهای بخش مرکزی و ریگ توزیع شد و ۳۴ تن نیز به تعاونی مرزنشینان بخش مرکزی و بخش ریگ جهت توزیع تحویل داده شد.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان گناوه گفت: با توجه به مراسمات و مناسبت‌های ماه مبارک رمضان، ۸ تن برنج و مرغ ویژه پخت نذورات این ایام از طریق عامل عمده به استان اعلام نیاز شد.
عباس تخم‌افشان خاطرنشان کرد: گوشت قرمز نیز با قیمت مصوب، گوشت گوسفندی هر کیلوگرم ۳۶۵ هزار تومان و گوشت گوساله یخ زده برزیلی هر کیلوگرم ۳۱۵ هزار تومان در صورت اعلام آمادگی، از استان جذب خواهد شد.
مدیر جهادکشاورزی با توجه به حضور جمعیت میلیونی گردشگران در شهرستان گناوه تصریح کرد: در بخش آرد و نان نیز هیچ گونه کمبودی وجود ندارد و آرد پشتیبان و شیفت‌بندی نانوایی‌ها نیز برای این ایام در نظر گرفته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا