اخبار استان

جذب اعتبار ملاک ارزیابی مدیران

استاندار بوشهر گفت: مدیر بی عرضه کسی است که نتواند منابع را جذب کند و بی عرضه تر از آن کسی است که نتواند منابع جذب شده را درست مصرف کند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ احمد محمدی زاده از ابلاغ بخشی از مصوبات سفر دوم رئیس جمهور به استان خبر داد و عنوان کرد: با جدیت به دنبال ابلاغ مابقی مصوبات هستیم.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای دستگا‌ه های مختلف مصوب شد که تاکنون ۸۰۰ میلیارد تومان جذب شده است، خاطر نشان کرد: مدیر بی عرضه کسی است که نتواند منابع را جذب کند و بی عرضه تر از آن کسی است که نتواند منابع جذب شده را درست مصرف کند؛ لذا از مدیران شایسته در جذب اعتبارات تقدیر خواهیم کرد و مدیرانی که کم کاری کنند عزل خواهند شد.
محمدی‌زاده اظهار داشت: هر چند گام‌هایی برای بهبود معیشت برداشته شده است اما تلاش برای مطلوب شدن معیشت باید بیشتر شود تا مردم آن را در سفره‌های زندگی خود لمس کنند.
استاندار بوشهر تمرکز بر روی اقتصاد دریا پایه و دریا محور را یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی استان دانست و گفت: ایجاد شهرهای جدید ساحلی و انتقال جمعیت به سمت حاشیه دریا می تواند در توسعه و درآمدزایی نقش موثری داشته باشد.
وی عنوان کرد: ازدواج در سه ماه اول امسال نسبت به سال قبل ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است و طلاق نیز ۳۰ درصد کاهش پیدا کرده است.
محمدی زاده ادامه داد: در ۱۳ خرداد امسال مصوب شد که در تمام شهرستان‌های استان بوشهر زمین به واجدان شرایط بر اساس قانون جوانی جمعیت واگذار شودـ
وی از واگذاری ۹۶ قطعه زمین به جوانان واجد شرایط جزیره شمالی خبر داد و گفت: از تاریخ ۷ تا ۱۷ تیر ماه هر شب در یکی از شهرستان‌ها مراسم واگذاری زمین به همراه جشن ازدواج آسان برگزار می شود.
استاندار بوشهر اضافه کرد: استان بوشهر در سال گذشته رتبه سوم اشتغال کشور را کسب کرد که در سه ماه امسال در رتبه اول قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا