اخبار استان

جشنواره خبر خوب در استان بوشهر

خاکریزگناوه _ مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر از برگزاری دومین جشنواره رسانه ای خبر خوب ویژه هفته دولت در بوشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه، عباس مطاف در نشست هماهنگی جشنواره رسانه ای هفته دولت استان اظهار داشت: آثاری که در بازه زمانی یکم تا ۱۲ شهریور تولید شده باشند، در دومین جشنواره رسانه‌ای خبر خوب شرکت داده می شوند.
وی افزود: خبرنگاران و عکاسان استان، از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه می‌توانند آثار خود را ارسال کنند و آثاری که در بازه زمانی مذکور، تولید و به دبیرخانه ارسال شده باشد، شرکت داده می شوند.
مطاف یادآور شد: از خبرنگاران، عکاسان و اهالی رسانه استان برای مشارکت در جشنواره دعوت به عمل می آید و انتظار می رود آثار خود را در زمینه خدمات و اقدامات دولت تا قبل از اتمام موعد مقرر ارسال فرمایند.
مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: خبرنگاران از طریق پورتال استانداری بوشهر به آدرس ostb.ir آثار خود را ارسال کنند.
مطاف در ارتباط با نحوه ارسال در پورتال استانداری نیز بیان کرد: خبرنگاران با ورود به پورتال استانداری، خبرها و یا تصاویر و پوسترها و اینفوگرافی و …را برای شرکت در جشنواره، در یک فایل مجزا، زیپ کرده و ارسال کنند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر به محورهای جشنواره اشاره کرد و گفت: عکس، عکس‌نوشته، اینفوگرافی، پوستر، گزارش خبری، خبر، مصاحبه تفصیلی، گفت‌وگو، یادداشت، مقاله، چندرسانه‌ای، موشن‌گرافی، تایپوگرافی و متون کوتاه مجازی از جمله محورهای جشنواره است.
مطاف یادآور شد: بیشترین آثار تولیدی، بیشترین خبر و پربازدیدترین خبر نیز از محورهای دیگر دومین جشنواره رسانه‌ای خبر خوب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا