اخبار شهرستان

جمعی از بازاریان و اصناف مختلف با فرمانده سپاه گناوه دیدار کردند

خاکریزگناوه _ جمعی از بازاریان، کسبه و اصناف مختلف بازار گناوه با فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ جمعی از لنجداران، کسبه و اصناف مختلف شهرستان گناوه با فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه دیدار کردند که در این دیدار مشکلات و معضلات بازار مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار حاج عبدالرضا رضایی و احمد عبدالهی به نمایندگی تعدادی از بازاریان ضمن تشکر از سپاه گناوه در حمایت و پیگیری مطالبات بازاریان، پاره‌ای از مشکلات و خواسته‌های بازاریان را مطرح نمودند.

جعفر روستایی نیز به نمایندگی تعدادی از لنجداران مطالب مهمی را مطرح نمود همچنین نماینده دستفروشان، املاک و سرمایه‌گذاران هر کدام جداگانه دغدغه‌ها و مطالبات خود را بیان کردند.

در ادامه سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور فرمانده سپاه انصارالحسین شهرستان گناوه اظهار داشت: ما در موارد مختلف پیگیر رفع مشکلات لنج داران و بازاریان بود‌ایم و هر صنفی که به حمایت و پشتیبانی نیاز داشته‌ است در راستای قانون با آن عزیزان همکاری جدی صورت گرفته است.
ایشان با اشاره به خواسته‌های مطرح شده بازاریان افزود: بخشی از مشکلات و خواسته‌هایی که مطرح نمودید مطلع هستیم و قطعا پیگیری خواهیم کرد.
فرمانده سپاه گناوه گفت: همه مسئولین شهرستانی در حمایت و پشتیبانی از بازار در این ایام تلاش کرده و همراه بازاریان چه در استان و چه خارج از استان مطالبات بازاریان را پیگیری کرده‌اند.
سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور در پایان با تاکید بر حضور اصناف در انتخابات خاطرنشان کرد: از اصناف و اقشار مختلف مردم انتظار می‌رود در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند زیرا حضور و رای شما مردم عزیز موجب امنیت، اقتدار و پیشرفت کشور خواهد شد.
وی افزود: ثمره مشارکت ضعیف، مجلسی ضعیف است که توانایی رفع مشکلات مردم را ندارد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه تصریح کرد: تنها راه حل مشکلات، حضور پای صندوق و مشارکت در ایجاد آینده‌ای روشن است و این مهم وظیفه همه مردم می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا