اخبار شهرستان

حسین احمدزاده سرپرست مخابرات گناوه شد

خاکریزگناوه _ در جلسه‌ای با حضور رئیس مخابرات استان بوشهر در فرمانداری گناوه، حسین احمدزاده به عنوان سرپرست مخابرات گناوه معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ در جلسه‌ای با حضور رئیس مخابرات استان بوشهر در فرمانداری گناوه، حسین احمدزاده به عنوان سرپرست مخابرات گناوه معرفی و از خدمات فاضل کدائی تقدیر شد.
محمدتقی صفری فرماندار گناوه ضمن آروزی موفقیت برای رئیس جدید مخابرات شهرستان گناوه گفت: در حوزه ارتباطات و مخابرات در سطح شهرستان گناوه پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته ولی یکی از دغدغه‌های مهم مخابرات استان و شهرستان بحث کمبود نیروی انسانی می‌باشد که و امیدواریم بتوانیم در جهت رفع این دغدغه مهم برای این اداره کوشا باشیم.
وی افزود: باید تلاش شود تا در زمینه زیرساخت‌های مخابراتی شهرستان کمبودی نداشته باشیم و در هیچ نقطه‌ای از شهرستان مشکل آنتن‌دهی و اینترنت وجود نداشته باشد.

پویان خواجه‌ئیان رئیس مخابرات استان بوشهر در آیین معارفه رئیس مخابرات شهرستان گناوه اظهار داشت: با توجه به گسترش شبکه فیبرنوری در سراسر کشور و به ویژه استان بوشهر و شهرستان گناوه، لازم است تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها و ادارات مختلف بدون هماهنگی با اداره مخابرات هیچگونه حفاری را انجام ندهند زیرا این امر ممکن است باعث آسیب به شبکه فیبر نوری و درنتیجه قطع یک ارتباط حیاتی شود.
سرپرست مدیرکلی اداره مخابرات استان بوشهر با اشاره به اهمیت شبکه فیبر نوری برای اقتصاد گناوه گفت: در حوزه فیبر نوری در استان بوشهر، شهرستان گناوه یکی از اولین مناطقی بود که در آن این شبکه راه‌اندازی شد و هم‌اکنون علاوه بر این مهم که اکثر نقاط شهرستان گناوه تحت پوشش شبکه فیبر نوری است، حتی تا ۳۰ کیلومتری شهر گناوه نیز شبکه فیبر نوری گسترش یافته است.
وی افزود: توسعه زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطاتی در مناطقی از شهرستان که تراکم جمعیتی، کسب‌وکار و تقاضا وجود دارد باید در اولویت باشد.
وی ادامه داد: همچنین آنتن‌دهی و گسترش زیرساخت‌های ارتباطی در مناطقی از شهرستان گناوه مانند، قلعه حیدر، گمارون، گشویی، مسکن مهر و خیابان پیروزی باید در دستورکار جدی مدیریت جدید اداره مخابرات گناوه قرار گیرد.
رئیس مخابرات استان بوشهر ضمن بیان این نکته که در نقاطی که شبکه فیبرنوری وجود دارد باید آمار واگذاری شبکه نیز بالا باشد گفت: باید به عموم مردم در سطح شهر و نقاطی که در آن FAT(جعبه تقسیم فیبرنوری) و امکان واگذاری خانگی وجود دارد اطلاع رسانی شود تا مردم از این امکانات برخوردار شوند.
پویان خواجه‌ئیان با بیان این موضوع که گناوه حتی نسبت به بوشهر نیز آماره گسترش فیبرنوری بیشتری دارد تصریح کرد: با توجه به آن‌ که گناوه دارای موقعیت اقتصادی ویژه‌ای می‌باشد سال ۱۳۹۹ همراه با شهر بوشهر گسترش شبکه فیبر نوری در این شهر کلید زده شد و هرساله این شبکه توسعه داده شده است.
رئیس مخابرات استان بوشهر با اشاره به این مهم که نصب دوربین‌های پایش تصویری در شهر گناوه نیز به صورت کامل انجام شده است اظهار داشت: موضوع نصب دوربین‌های پایش تصویری را که دارای ضرورت امنیتی بسیار بالایی بود در دستور کار قرار دادیم و رفع خرابی‌های دوربین‌های موجود نیز صورت گرفت و امروز دوربین‌های پایش تصویری شهرهای خارگ، گناوه، دیلم و فاز یک بوشهر به صورت کامل تکمیل گردیده است.
خواجه‌ئیان با اشاره به ضرورت اشتغال جوانان و دعوت از مردم برای همکاری خاطرنشان کرد: ما در اداره مخابرات به هر فردی که مراجعه نماید و درخواست راه‌اندازی نمایندگی فروش سرویس‌های مخابراتی مانند ADSL، خدمات تلفن، FTTH و…را داشته باشد قطعا کمک خواهیم کرد و با این عزیزان قرارداد منعقد خواهد شد و پورسانت خوبی به آنها خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا