اخبار شهرستان

خدمات درمانی برای فرزندان بدسرپرست در درمانگاه رازی و ابن‌سینا گناوه رایگان شد

خاکریزگناوه _ خدمات درمانی در درمانگاه رازی و ابن سینا گناوه به صورت شبانه‌روزی برای ایتام و محسنین رایگان شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ همه‌ی خدمات درمانی در درمانگاه رازی و ابن سینا گناوه به صورت شبانه‌روزی برای ایتام و محسنین (فرزندان بدسرپرست) رایگان شد.

دکتر عبدالله نظری موسس درمانگاه‌های رازی و ابن سینا در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: شاید نتوانیم مشکل کاهش هزینه‌های درمانی را برای همه‌ی مردم حل کنیم ولی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند «کاری کنید بیمار به جز رنج بیماری، درد دیگری نداشته باشد.» تمام تلاش خود را خواهیم کرد که در بحث درمان حامی مستضعفان و نیازمندان باشیم.
وی افزود: طبق طرحی که در خردادماه به کمیته امداد حضرت امام(ره) ارائه کردیم و با استقبال این نهاد خدمت‌رسان مواجه شد همه‌ی خدمات درمانی در درمانگاه رازی و ابن سینا گناوه به صورت شبانه‌روزی برای ایتام و محسنین( فرزندان بدسرپرست) رایگان شد.
دکتر عبدالله نظری در ادامه گفت: ما خود را خادم مردم می‌دانیم و این اقدامات خدمتی بی منت در ادای دین به محرومان و مستضعفان جامعه است.
موسس درمانگاه‌ رازی تصریح کرد: امید داریم این دسته از اقدامات محرومیت‌زدایی در تمام سطوح گسترش یابد و خداوند توفیق خدمت بیش از پیش را به ما عنایت بفرماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا