اخبار استاناخبار شهرستانورزشی

درخشش ورزشکار گناوه‌ای در مسابقات قهرمانی کشور

خاکریزگناوه _ بهنام جوهری از بندر گناوه موفق شد مقام سوم مسابقات قهرمانی کشوری در رشته موج سواری را کسب نماید.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ بهنام جوهری از گناوه به عنوان تنها نماینده استان بوشهر موفق شد در رشته ۲۰۰ متر سرعت رده سنی آزاد قهرمانی کشور مقام سوم مسابقات جایزه بزرگ موج‌سواری در کرمانشاه را کسب نماید.
بهنام جوهری در گفت‌وگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: مسابقات جایزه بزرگ موج‌سواری از سطح بالایی برخوردار بود و ورزشکاران و مقام‌آورانی از نقاط مختلف کشور حضور داشتند.
وی افزود: حدود چهارماه تمرینات فشرده‌ای در دریا داشتم اما با توجه به تفاوت سختی آب دریا و آب شیرین و به دلیل نداشتن تجهیزات حرفه‌ای نظیر پارو و استند، مدال برنز را بدون خطا کسب کردم.
جوهری اظهار داشت: زمان تمرینات در ساحل گناوه خانواده‌های زیادی برای ثبت‌نام فرزندانشان مراجعه می‌کردند و ما به دلیل نداشتن تجهیزات شرمنده آنها می‌شدیم که اگر به ورزش موج‌سواری توجه بیشتری شود قطعا استان بوشهر و بندرگناوه پتانسیل زیادی برای این رشته ورزشی دارد و می‌تواند ورزشکارانی در عرصه ملی و بین‌المللی داشته باشد، امروز این رشته ورزشی در گناوه نیازمند توجه و حمایت مسئولین است.
وی ادامه داد: مسابقات انتخابی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان در کشور فرانسه بزودی برگزار خواهد شد و از آنجاییکه تجهیزات رشته موج‌سواری از مهمترین ارکان این ورزش است و با توجه به حضور کمرنگ اسپانسرها در شهرستان گناوه اگر حمایت مسئولین در این حوزه حس نشود این شهرستان از رقابت‌ها حذف خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا