اخبار استاناخبار شهرستانورزشی

درخشش پسران و دختران کم‌بینا و نابینای گناوه‌ای در کشور

خاکریز گناوه _ مسابقات دو و میدانی کم‌بینا و نابینایان کشور با درخشش تیم‌های پسران و دختران گناوه‌ای پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مسابقات دو و میدانی کم‌بینا و نابینایان کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان ویژه پسران و دختران در استان کردستان برگزار شد.
تیم دومیدانی کم‌بینا و نابینایان پسر و دختران شهرستان گناوه با سرپرستی امیر حاجی‌زاده به عنوان نماینده استان بوشهر در این مسابقات شرکت کردند.

اسکندر طاهری مسئول فنی تیم اعزامی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: مسابقات دو ومیدانی نوجوانان و جوانان پسران و دختران کشور در ماده‌های پرش طول، پرتاب دیسک، پرتاب وزنه و ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴۰۰ متر در سنندج برگزار شد و قهرمانان این مسابقات به مسابقات آسیایی تاشکند ازبکستان اعزام خواهند شد.
وی افزود: تیم ۶ نفره پسران استان بوشهر در رقابت با ۱۲۰ ورزشکار از استان‌های مختلف کشور با کسب ۶ مدال طلا، دو نقره و دو برنز موفق شدند نائب قهرمانی کشور را کسب نمایند.
مسئول فنی تیم استان بوشهر اظهار داشت: تیم ۵ نفره دختران استان نیز پس از رقابت با ۲۵ تیم در کشور، ۵ مدال طلا و ۴ نقره کسب کردند و با اقتدار قهرمان کشور شدند.
طاهری با اشاره به مدال‌های کسب شده توسط ورزشکاران بوشهری گفت: در رشته‌های پسران امیرحسین ملک زاده دو مدال طلا، محمد عباس‌پور دو مدال طلا، رضا ناصری پوران دو مدال طلا، محمدامین بهیاری یک مدال نقره و یک برنز، علی اصغر نصارابتری یک نقره و علی عباس پور یک مدال برنز کسب کردند و زینب محمدپور با کسب دو مدال طلا، زهرا لقالیمی دو طلا، هانیه لقالیمی یک طلا و یک نقره، تارا جوهری دو نقره و آیناز جوهری یک مدال نقره مقام‌آوران تیم دختران استان بوشهر می‌باشند.

تمامی ورزشکاران تیم اعزامی از استان بوشهر به مسابقات کشوری از شهرستان گناوه بودند به جزء تارا جوهری و آیناز جوهری که از شهر شبانکاره در تیم گناوه حضور داشتند و مربی تیم پسران را اسکندر طاهری و مربی تیم دختران را ساره جعفری بر عهده داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا