اخبار استاناخبار شهرستان

راز سرقت ۸۰ میلیارد ریالی گناوه فاش شد

خاکریزگناوه _ جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری باند سارقان انبار کالاهای ملوانی و منازل شهر گناوه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ سردار سهام صالحی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت : در پی سرقت میلیاردی از انبار کالاهای ملوانی و منازل شهروندان گناوه موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: با بررسی ها و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی سرنخ هایی از این سرقت ها به دست آمد که با پیگیری دقیق و حساب شده هویت یکی از سارقان حرفه ای دخیل در این سرقت شناسایی شد.
سردار صالحی تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضایی متهم در یک عملیات بسیار منسجم در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه متهم در تحقیقات و بازجویی های کاملا فنی به همکاری ۱ نفر دیگر از سارقان اعتراف کرد، گفت: با تلاش ماموران متهمان دستگیر شدند .
این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: متهمان به سرقت چند انبار کالاهای ملوانی و منازل در شهر گناوه معترف و از محل اختفا ودپوی اموال مسروقه پرده برداشتند.
ایشان افزودند: با هماهنگی قضایی از محل دپوی اموال مسروقه بازدید که حدود ۸۰ درصد اموال بسرقت رفته کشف و به مالکان مسترد شد .
سردار صالحی ضمن تقدیر از تلاش های کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه بیان داشت: متهمان به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا